19 Eylül 2014, Cuma 10:50:17

ADNAN MENDERES HAVALİMANI'NDA ŞOKE EDEN OLAY!

İzmir Adnan Menderes Havalimanı pistinde bir Suriyeli’ye ait olduğu sanılan ceset bulundu. Ceset uçağın iniş takımlarından mı düştü?
  • Umuda yolculuk hüzünlü bitmiş. Allah Rahmet eylesin. Sonuçta memleketinden savaş yüzünden kaçmış ve sonu hüzünlü bitmiş bir hatat hikayesi. Olaya bir de bu yönünden bakmak lazım.
  • Bu tekerleğin oraya insan nasil sigar ki
  • Kimliği belirlenmiş ve üzerinden sehir içi ulasimda kullanilan kent kart cikmis,izmirden bindiği söyleniyor..
  • İniş takımı yuvasına kaçak olarak saklanmış olabilir.Belki ceset donduğu belkide sıkıştığı için yaklaşmada açılan iniş takımından o an için düşmemiş olabilir.Uçak piste teker koyduğu anda sarsıntıdan sıkıştığı yerden kurtulup piste düşmüş olabileceği kanısındayım....

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda bu sabah çok ilginç bir olay yaşandı. Pist kontrolü yapan Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait Follow me aracı, pistte bir cisim fark etti.

Pist üzerinde yabancı bir cisim olduğunu fark eden DHMİ ekipleri, kule ile temasa geçerek hava trafiğinin durdurulmasını istedi. İzmir Adnan Menderes Havalimanı bir süre hava trafiğine kapatıldı.

DHMİ ekipleri, pist üzerindeki cismin bir insana ait ceset olduğunu fark edince büyük şok yaşadı.

Ceset derhal pistten alınarak otopsi için morga kaldırıldı. Suriyeli bir kişiye ait olduğu belirtilen kişinin kimliği ile ilgili bilgi verilmedi.
Suriyeli şahsın piste nereden geldiği araştırılırken uçakların iniş takımlarından düşmüş olabileceği öne sürüldü.

Polis Suriyeli yolcunun Adnan Menderes Havalimanı pistine hangi yollarla girdiğini araştırırken kamera kayıtlarının tek tek inceleneceği öğrenildi.

©Airporthaber.com ÖZEL

ADNAN MENDERES HAVALİMANI'NDA ŞOKE EDEN OLAY!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

SALİH ÇUBUK ~ 4 yıl önce
Umuda yolculuk hüzünlü bitmiş. Allah Rahmet eylesin. Sonuçta memleketinden savaş yüzünden kaçmış ve sonu hüzünlü bitmiş bir hatat hikayesi. Olaya bir de bu yönünden bakmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu tekerleğin oraya insan nasil sigar ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adb ~ 4 yıl önce
Kimliği belirlenmiş ve üzerinden sehir içi ulasimda kullanilan kent kart cikmis,izmirden bindiği söyleniyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
İniş takımı yuvasına kaçak olarak saklanmış olabilir.Belki ceset donduğu belkide sıkıştığı için yaklaşmada açılan iniş takımından o an için düşmemiş olabilir.Uçak piste teker koyduğu anda sarsıntıdan sıkıştığı yerden kurtulup piste düşmüş olabileceği kanısındayım....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000