16 Ekim 2011, Pazar 08:12:50

WHITNEY HOUSTON UÇAKTA OLAY ÇIKARDI

Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı yüzünden zor günler geçiren ünlü şarkıcı Whitney Houston, Atlanta'dan Detroit'e gitmek için bindiği Delta Havayolları'na ait uçakta olay çıkardı.
  • sadece türkler değilmiş demek ki. biz görevimizi yapıp ikaz edelimde gerisi onlara kalsın! ondan sonra görsün ne derece önemli olduğunu! ne sanıyorlar kendilerini bağlamayınca hala daha anlamış değilim! senin düşünmediğin ucuz canını ben niye düşünücem! acil bir durumda %90 geberir gidersiniz!
  • bence çok tatlı her haliyle kemeri takmayıversin ya
  • skandal
İngiliz DailyMail Gazetesi’nde yer alan habere göre Houston, hostesin ikazına rağmen emniyet kemerini bağlamak istemedi.

Ünlü şarkıcı, hostesin “Kemerinizi takmazsanız sizi uçaktan indirmek zorunda kalacağız” sözleri üzerine uçağı birbirine kattı.

Pilotun sakinleştirdiği Houston sonunda kemerini taktı.
WHITNEY HOUSTON UÇAKTA OLAY ÇIKARDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
sadece türkler değilmiş demek ki. biz görevimizi yapıp ikaz edelimde gerisi onlara kalsın! ondan sonra görsün ne derece önemli olduğunu! ne sanıyorlar kendilerini bağlamayınca hala daha anlamış değilim! senin düşünmediğin ucuz canını ben niye düşünücem! acil bir durumda %90 geberir gidersiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bence çok tatlı her haliyle kemeri takmayıversin ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
skandal

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000