22 Haziran 2011, Çarşamba 09:00:56

ÜÇ YOLCU YARALANDI

Delta Havayolları'na ait B757-200 tipi yolcu uçağı Atlanta Havalimanı'ndan Los Angeles'a havalandıktan kısa bir süre sonra kalkış yaptığı meydana acil iniş izni istedi.
  • ya kaptan ne gune duruyor yollasana kaptani bir sigorta cektir bi tekrar taktir...yanik kokusundan bisey olmaz zaten...1 motorun lafi mi olur...bu delta teknik hicbiseyden anlamiyor en azindan insan biraz usteler canim..../ chivas regalci ..
  • mevzuya mollalar hemen daldi. galiba viski tadini ozlediniz :)
  • THY avrupanin en iyi bu gurur herkesin
  • yorumcular thy, thy teknik bişey yaptı galiba sizlere çekemeyen anten taksın yada biz takalım türkiyenin hatta dünyanın gururu ya yapmayınya turkıye böyle buyuyorken yapmayın boyle ne acınız var anlamadın zorunuza bıyerınıze bıseyler gıdıyor ama neyse daha bılmıyorum
Delta Havayolları'na ait B757-200 tipi N6714Q kuyruk tescilli uçak, dün Atlanta - Los Angeles seferini yapmak için Atlanta Havalimanı'ndan kalkışından kısa bir süre sonra acil iniş izni istedi.

Havalandıktan 10 dakika sonra sol motordan yangın ikazı alan kokpit ekibi, Atlanta Havalimanı 26L pistine iniş yaptıktan hemen sonra motora itfaiyeler tarafından müdahale edildi. Yaşanan olayda yolcular kabin ekibi tarafından slidelar ile tahliye edilirken üç yolcunun da yaralandığı belirtildi.

FAA tarafından yapılan açıklamada motorun büyük hasar aldığı ve tamamen yandığı açıklanırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

©AirportHaber.com

ÜÇ YOLCU YARALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
ya kaptan ne gune duruyor yollasana kaptani bir sigorta cektir bi tekrar taktir...yanik kokusundan bisey olmaz zaten...1 motorun lafi mi olur...bu delta teknik hicbiseyden anlamiyor en azindan insan biraz usteler canim..../ chivas regalci ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
mevzuya mollalar hemen daldi. galiba viski tadini ozlediniz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY avrupanin en iyi bu gurur herkesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yorumcular thy, thy teknik bişey yaptı galiba sizlere çekemeyen anten taksın yada biz takalım türkiyenin hatta dünyanın gururu ya yapmayınya turkıye böyle buyuyorken yapmayın boyle ne acınız var anlamadın zorunuza bıyerınıze bıseyler gıdıyor ama neyse daha bılmıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000