25 Kasım 2014, Salı 11:04:02

DELTA'DAN İSTANBUL HAMLESİ

Delta Hava Yolları 2015 yaz sezonunda İstanbul Atatürk Havalimanı-New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı arası uçuşlarında yolcu kapasitesini artırıyor.
  • Delta dan daha kötü bir havayolu olamaz, yetersiz ve çok yaşlı personel, göz kontağı kurmayan ve kimseyle ilgilenmeyen ekipler, 9-10 saatlik jfk uçuşunda doğru düzgün iki lokma yemek servisi olmayışı tuhaf, 2-3 saatlik hatta low-cost uçarsın anlarım ama bu 10 saatlik uçuş be kardeşim, ha umrumdamı değil, görmemiş gibi uçak ikramı bekleyip çocuklar gibi sevinenlerden değilim, 6-7 saatini uyuyarak geçirip nasıl geçtiğini anlamadığım bir uçuş olmuştur. Mevzuların çoğunu yanımdaki Türk ün söyledikleriyle öğrendim. 500 lira fark bile benim için çok önemli diyorsan al yanına iki üç parça yiyecek ve 2 lt su git delta ile uç.
  • Haci şahin ben diyanet kurumu adina yaziyorum sen haci olamazsin. Seni haciliktan men ediyoruz.
  • Sektörde senin gibilere de ihtiyaç var gardaş.
  • kabinleri son derece kötü eski kirli yırtık pırtık 767 lerden kurtuluyoruz.. en sonunda.. thy bu hatta rakipsizdir.. yeme içme kalitesi ve yeni uçaklarla thy 777 ler ve 330 lar ile mükemmeldir..

Delta Hava Yolları 2015 yaz sezonunda İstanbul Atatürk Havalimanı-New York John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı arası uçuşlarında yolcu kapasitesini artırıyor.

Delta 17 Haziran 2015 itibari ile günlük uçuşlarına yüzde 30 kapasite artırımı yaparak 292 koltuklu Airbus A330-300 tipi yolcu uçakları ile basliyor. Yolcular New York’tan Orlando, Los Angeles, San Francisco ve Seattle’a dahil olmak üzere Amerika’da istedikleri noktaya uygun bağlantı yapma imkanına da sahip olacaklar.

Delta Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Perry Cantarutti: “Türk Hükümetinin açıkladığı son rakamlara göre turizm gelirleri Eylül sonu itibari ile son üç ayda yüzde 11 artarak toplamda 12 milyar dolara ulaştı. Delta yerel ekonomiyi destelemekten gurur duyuyor ve önümüzdeki sene kapasitemizi artırarak Amerika ile Türkiye arasında daha fazla trafik oluşturacak ve turizme daha büyük katkıda bulunacağız” dedi.

Delta’nın İstanbul - New York-JFK tarifesi aşağıdaki şekilde olacak:Delta İstanbul uçuşlarında 1x2x1 konfigürasyonuna sahip BusinessElite kabini ile tamamen yatabilen tüm koltuklardan koridora direkt çıkış imkanı sunuyor. Ekonomi Comfort sınıfında uçan yolcular, 10 santimetreye kadar daha fazla bacak uzatma mesafesi ve Delta’nın uluslararası uçuşlarındaki ekonomi sınıfı koltuklarından yüzde 50 daha fazla yatabilme imkanının yanı sıra öncelikli uçağa biniş imkanı gibi Delta’nın premium ekonomi hizmetlerinden de faydalanacaklar. Delta uluslararası filosunda pek çok yeniliğe gidecek, bunlardan bir tanesi de 2016 yılında Wi-Fi hizmetlerinin filoda yaygınlaştırılması yer alıyor.

Delta’nın merkez havalimanlarından bir tanesi olan New York – JFK de yolculara çeşitli yeme içme alanları ve alışveriş seçenekleri sunuyor. Terminal 4’te ise Delta’nın en büyük, roof-top terası olan ve özenle seçilmiş yeme-içme seçenekleriyle donatılmış Sky Club Lounge’u yer alıyor. Tüm BusinessElite yolcuları SkyClub’dan ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.
 

DELTA'DAN İSTANBUL HAMLESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Delta dan daha kötü bir havayolu olamaz, yetersiz ve çok yaşlı personel, göz kontağı kurmayan ve kimseyle ilgilenmeyen ekipler, 9-10 saatlik jfk uçuşunda doğru düzgün iki lokma yemek servisi olmayışı tuhaf, 2-3 saatlik hatta low-cost uçarsın anlarım ama bu 10 saatlik uçuş be kardeşim, ha umrumdamı değil, görmemiş gibi uçak ikramı bekleyip çocuklar gibi sevinenlerden değilim, 6-7 saatini uyuyarak geçirip nasıl geçtiğini anlamadığım bir uçuş olmuştur. Mevzuların çoğunu yanımdaki Türk ün söyledikleriyle öğrendim. 500 lira fark bile benim için çok önemli diyorsan al yanına iki üç parça yiyecek ve 2 lt su git delta ile uç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TK ~ 4 yıl önce
Thy'nin hostesleriyle göz kontağı kurmak için mi 1000 lira fazla bayılıyosun THY'ye.
hacı murat ~ 4 yıl önce
Haci şahin ben diyanet kurumu adina yaziyorum sen haci olamazsin. Seni haciliktan men ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hacı Şahin K. ~ 4 yıl önce
Sektörde senin gibilere de ihtiyaç var gardaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
kabinleri son derece kötü eski kirli yırtık pırtık 767 lerden kurtuluyoruz.. en sonunda.. thy bu hatta rakipsizdir.. yeme içme kalitesi ve yeni uçaklarla thy 777 ler ve 330 lar ile mükemmeldir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000