14 Mart 2012, Çarşamba 10:26:07

DELTA UÇAĞI PİSTTEN ÇIKTI (VİDEO)

Delta Havayolları'na ait B737-700 tipi yolcu uçağı pistten çıktı.
  • Lütfen ama lütfen artık haberlerinize yorum yazılması imkanını kaldırın, ya bizim caddedeki kasabın 12 yaşındaki çırağı bile yorum yazıyo elinde küçük bir tane sun express maket uçağı var diye :) bu canını bi ..ka emanet edemeyen yorumcu da olabilir bu çırak yani...! ciddi bir iş yapıyorsunuz lütfen bayağılaşmasına izin vermeyin!
  • Delta ucak bakiminda Dunyada ilk 10a girmis bir sirkey ben defalarca 763 ile Atlantigi gectim maharet yeni ucaklar almakta degil bakimini muntazam bir sekilde yapmakta. Delta iyidir arkadaslar.
  • bir daha deltayla uçmam imkansız. gılobali fossss
  • filoları okadar eski ki binen arkadaşlar anlatıyo,,,767 300 le atlantiği geçiyolar bi kere 767 300 le bende geçmiştim atlantiği british airways in uçağıydı o kadar eskiydi ki koltuğun tekinde faça vardı gece vakti yürek ister o uçakla okyanus aşmak adamların çok uçağı var ama eski...kazada olur onlarda insan evladı....
Delta Havayolları'na ait B737-700 tipi yolcu uçağı Georgia Eyaletinin başkenti Atlanta Hartsfield Jackson Uluslararası Havalimanı'nda pistten çıktı.

Delta Havayolları sözcüsünün yaptığı açıklamada bu sabah saat 5:00'de meydana gelen kaza esnasında uçakta yolcu bulunmadığı, teknisyenlerin uçağın motorlarını test ettiği sırada bu kazanın meydana geldiği öğrenildi.

Uçakta bulunan iki teknisyenin yaşanan olaydan dolayı yaralanmadığı belirtilirken, uçakta ciddi hasar meydana geldi.

Hartsfield Jackson Havalimanı 26L pistinin 4:30 saat süreyle kapalı kaldığı ifade edilirken, yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.


 

DELTA UÇAĞI PİSTTEN ÇIKTI (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 6 yıl önce
Lütfen ama lütfen artık haberlerinize yorum yazılması imkanını kaldırın, ya bizim caddedeki kasabın 12 yaşındaki çırağı bile yorum yazıyo elinde küçük bir tane sun express maket uçağı var diye :) bu canını bi ..ka emanet edemeyen yorumcu da olabilir bu çırak yani...! ciddi bir iş yapıyorsunuz lütfen bayağılaşmasına izin vermeyin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Delta ucak bakiminda Dunyada ilk 10a girmis bir sirkey ben defalarca 763 ile Atlantigi gectim maharet yeni ucaklar almakta degil bakimini muntazam bir sekilde yapmakta. Delta iyidir arkadaslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bir daha deltayla uçmam imkansız. gılobali fossss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
filoları okadar eski ki binen arkadaşlar anlatıyo,,,767 300 le atlantiği geçiyolar bi kere 767 300 le bende geçmiştim atlantiği british airways in uçağıydı o kadar eskiydi ki koltuğun tekinde faça vardı gece vakti yürek ister o uçakla okyanus aşmak adamların çok uçağı var ama eski...kazada olur onlarda insan evladı....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000