03 Haziran 2014, Salı 10:20:53

DELTA, NEW YORK-İSTANBUL UÇUŞLARINA BAŞLADI

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Delta Havayolları, New York-İstanbul asasındaki uçuşlarına yeniden başladı.
  • Üc ay sonra tası taragi toplar united gibi
  • Geldikleri gibi giderler. Sonu United gibi olur. THY nin ABD içinde Delta kadar uçuş ağı olmaması neden yadırganıyor anlamadım. Bir ABD firmasına göre aktarmalı uçuşlar pahalı olacak elbette. Adamların 100 yıllık hub'ı. New York'tan Istanbul aktarmalı Ankara uçuşuna Delta, Thy'den iyi fiyat verirse haklısınız
  • 1 Kasim'a kadar seferler. Split charter gibi, sezonluk!
  • Ben hizmete değil paraya bakarım.Yarı yarıya uçabilecekken,yok milli havayolummuş diye niye soyulayım.Ben THY'yi düşüneceğime o milletini çok seviyorsa milletini düşünsün daha ucuza bilet satsın biz de THY ile uçalım. KLM ile gidiş-dönüş IST-JFK THY'nin yarı fiyatına bilet alabiliyorum.3-4 saat Schiphol'de takılırım ne olcak fazladan neden iki katı para vereyim.

Delta Havayolları, dün İstanbul ile New York-JFK arasında direk uçuşlarına başladı.

Delta'nın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinden sorumlu Başkan Yardımcısı Perry Cantarutti  “Yaz aylarındaki seferlerimiz, İstanbul'daki yolcularımıza, New York’dan Amerika Birleşik  Devletleri'nin tüm bölgelerini ziyaret etmeleri için 50'den fazla uçuş noktasına bağlantı imkanı sunuyor" dedi.

Cantarutti, “Delta uçuşları, dünyanın en popüler seyahat noktalarından biri olarak seçilen İstanbul'a ek turizm fırsatları da getirecek" diye ekledi.

Delta Havayolları'nın uçuşları 225 yolcu kapasiteli, BusinessElite sınıfında tam-yatan koltuklu B767-300 uçaklarıyla gerçekleştirilecek.

DELTA, NEW YORK-İSTANBUL UÇUŞLARINA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Üc ay sonra tası taragi toplar united gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Geldikleri gibi giderler. Sonu United gibi olur. THY nin ABD içinde Delta kadar uçuş ağı olmaması neden yadırganıyor anlamadım. Bir ABD firmasına göre aktarmalı uçuşlar pahalı olacak elbette. Adamların 100 yıllık hub'ı. New York'tan Istanbul aktarmalı Ankara uçuşuna Delta, Thy'den iyi fiyat verirse haklısınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haha :):) ~ 4 yıl önce
amma attın yahu. :) e geldikleri gibi gitcekler, uçaklar nerdeyse ful..
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
1 Kasim'a kadar seferler. Split charter gibi, sezonluk!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KLM ~ 4 yıl önce
Ben hizmete değil paraya bakarım.Yarı yarıya uçabilecekken,yok milli havayolummuş diye niye soyulayım.Ben THY'yi düşüneceğime o milletini çok seviyorsa milletini düşünsün daha ucuza bilet satsın biz de THY ile uçalım. KLM ile gidiş-dönüş IST-JFK THY'nin yarı fiyatına bilet alabiliyorum.3-4 saat Schiphol'de takılırım ne olcak fazladan neden iki katı para vereyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000