13 Mart 2015, Cuma 10:05:10

THOMAS BRAUN CORENDON'DA

Alman Pazarının havacılık sektöründeki deneyimli ismi Thomas Braun Corendon Havayolları’nda.
  • Hayırlı uğurlu olsun kalite adamdır. Hacı Bey'in Corendon'a katkıları
  • Mülemmel bir insan çalışma fırsatımız oldu,tam bir Türk dostudur ayrıca,Almanyada hiç ayrımcılık ve burnu büyüklük yapmamıştır.
  • Calişma fırsatımız oldu, cok tecrübeli ve baglantıları güclü olan biri..
  • İyi bir yönetici...dürüst...ve başarılı...başarıların devamı ile...

Alman Pazarının havacılık sektöründeki deneyimli ismi Thomas Braun Corendon Havayolları’nda.

Almanya’da uzun yıllar havacılık ve turizm sektörünün önde gelen firmalarında çeşitli pozisyonlarda çalışmış olan Braun İşletme/ Turizm bölümü mezunu. Havacılık kariyerine Aero Lloyd Flugreisen GmbH&co’da çeşitli departmanlarda yöneticilik yaparak başlayan Thomas Braun, daha sonra XL Havayolları’nda Ticari Direktörlük görevini yürüttü. Sonrasında SunExpress Havayolları’nda yine Doğrudan Satış-Pazarlama alanında Ticari Direktör olarak görev alan Braun, Mart 2015 itibariyle Corendon havayolları Almanya Temsilcisi olarak görevine başladı.

Corendon Havayolları, özellikle son iki yıldır Alman pazarının en önde gelen tur operatörleriyle çalışıyor ve yürüttüğü başarılı operasyonlarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Nisan 2015 itibariyle başlayacakları Almanya operasyonu için bu sene 300.000 koltuk satmayı hedefleyen Corendon Airlines, sezon boyunca Almanya’nın 14 havalimanından Antalya’ya haftada 30 uçuş düzenleyecek. Bu sene Almanya hedeflerini 50.000 koltuk arttıran uluslararası havayolu filosuna iki yeni uçak daha ekleyerek uçak sayısını 14’e çıkardı. Şu anda 43 ülkede 190 havalimanına operasyon düzenleyen havayolunun bu sezon filosunda 3’ü Hollanda bayraklı olmak üzere 13 adet Boeing 737-800, 1 adet Boeing 737-300 bulunuyor.

Corendon Havayolları, Almanya’dan Antalya’ya uçan diğer charter havayolu firmalarından farklı olarak yolcularına ücretsiz ikram, 20 kg’a kadar ücretsiz bagaj imkanı ve online koltuk şeçimi hizmeti sunuyor.

THOMAS BRAUN CORENDON'DA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

SXS ~ 3 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun kalite adamdır. Hacı Bey'in Corendon'a katkıları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 3 yıl önce
Mülemmel bir insan çalışma fırsatımız oldu,tam bir Türk dostudur ayrıca,Almanyada hiç ayrımcılık ve burnu büyüklük yapmamıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Calişma fırsatımız oldu, cok tecrübeli ve baglantıları güclü olan biri..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
İyi bir yönetici...dürüst...ve başarılı...başarıların devamı ile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000