03 Ekim 2010, Pazar 10:37:56

İŞTE PİSTTEN ÇIKAN UÇAK (VİDEO)

Corendon Havayolları'nın Dalaman-Amsterdam seferini yapan yolcu uçağı, Schiphol Havalimanı'na inerken pistten çıkmış, her zaman olduğu gibi AirportHaber en sıcak bilgileri okuyucularına ulaştırmıştı.
  • Kendi (Türk) pilotlarını paldır küldür işten atsınlar uçağı yabancıya versinler. Geçmiş olsun ama çok ahı var şirketin çok.
  • Nasıl kurtardılar bilen varmı? merak ediyorum ve takviye ekipmi gitti TR'den yoksa KLM'mi çıkarttı ?
  • gereksiz yorumlara son, buyuk gecmis olsun
  • yaa agzı olan konuşuyo bilen da bilmeyen da anlayan da anlamayan da konuşuyo ...... hepsiniz herşeyi biliyosunuz sanki .... çok fazla konuşmayın, havacılık o kadar basit değildir susup dinleyin görün neler oluyo sonra yorum yapın , bu tip şeyler hep oldu olacak ta , hatasız kul olmaz....
172 yolcusuyla Dalaman Havalimanı'ndan kalkan Boeing 737-400 tipi yolcu uçağın, dün akşam yerel saatle saat 19.03'te Amsterdam Schipol Havalimanı'nı pistine iniş yaptı. Yağmur nedeniyle piste tutunamayarak çıkan uçakta bulunan yolcular tahliye edildi. Tahliye görüntüleri Hollanda'da bir televizyon kanalı tarafından işte böyle görüntülendi.


İŞTE PİSTTEN ÇIKAN UÇAK (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kendi (Türk) pilotlarını paldır küldür işten atsınlar uçağı yabancıya versinler. Geçmiş olsun ama çok ahı var şirketin çok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Nasıl kurtardılar bilen varmı? merak ediyorum ve takviye ekipmi gitti TR'den yoksa KLM'mi çıkarttı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
gereksiz yorumlara son, buyuk gecmis olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yaa agzı olan konuşuyo bilen da bilmeyen da anlayan da anlamayan da konuşuyo ...... hepsiniz herşeyi biliyosunuz sanki .... çok fazla konuşmayın, havacılık o kadar basit değildir susup dinleyin görün neler oluyo sonra yorum yapın , bu tip şeyler hep oldu olacak ta , hatasız kul olmaz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000