04 Nisan 2012, Çarşamba 10:12:14

GAZİPAŞA'YA TARİHİ UÇUŞ BAŞLADI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün (SHGM) Gazipaşa Havalimanı'na B737-800 tipi uçakların inmesine izin vermesinin ardından ilk uçuş şu sıralarda yapılıyor.
  • Allah konuyu anlayamadan tuşlara girişen yorumsuz bıraktığım yorumcuların iyiliğini versin emi:) TEST UÇUŞU ARKADAŞIM TEST!!! TEST EDİLDİ ONAYLANDI!!! Corendon bundan sonraki uçularını AYT^'den değil mesela Amsterdm-Gazipaşa yapacak.Bu sadece hani gösteri uçuşları olur ya canım onun gibi düşün sen;)Kapiş umarım artık!!!
  • TEST UCUSU DIYORLAR HALA UKALIK YAPIYORSUNUZ ,
  • adamlar ciddiye almış , bu kadar kısa uçuşmu olur demiş, hatta biri FL160 falan yazmış.Hala gülüyorum..Çok yaşayın arkadaşlar...
  • Böyle riskli meydanlara Avrupanın pek çok ayrı noktasından pilotların ineceğini düşününce Allah korusun demek geliyor içimden. Sonra kimse bunun hesabını veremez.
Bölge halkının Gazipaşa Havalimanı için uzun süredir beklediği uçuş şu sıralarda Corendon tarafından yapılıyor. 

Gazipaşa Havalimanı için birçok firma SHGM'ye başvurmuştu ancak gerekli izinler bir türlü verilmemişti. Geçtiğimiz gün Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Gazipaşa Havalimanı'na Boeing 737-800 tipi uçakların inmesi ile ilgili izin verildiğini duyurdu.

Uçuş izninin çıkmasının ardından beklenen ilk uçuş Antalya Havalimanı'ndan saat 10:00'da 172 yolcusuyla havalanan Corendon'a ait XC/CAI2012 sefer sayılı B737-800 tipi uçakla gerçekleştiriliyor. Gazipaşa Havalimanı'na yapılan  tarihi uçuşun detayları AirportHaber'de olacak.
GAZİPAŞA'YA TARİHİ UÇUŞ BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 6 yıl önce
Allah konuyu anlayamadan tuşlara girişen yorumsuz bıraktığım yorumcuların iyiliğini versin emi:) TEST UÇUŞU ARKADAŞIM TEST!!! TEST EDİLDİ ONAYLANDI!!! Corendon bundan sonraki uçularını AYT^'den değil mesela Amsterdm-Gazipaşa yapacak.Bu sadece hani gösteri uçuşları olur ya canım onun gibi düşün sen;)Kapiş umarım artık!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TEST UCUSU DIYORLAR HALA UKALIK YAPIYORSUNUZ ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
adamlar ciddiye almış , bu kadar kısa uçuşmu olur demiş, hatta biri FL160 falan yazmış.Hala gülüyorum..Çok yaşayın arkadaşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Böyle riskli meydanlara Avrupanın pek çok ayrı noktasından pilotların ineceğini düşününce Allah korusun demek geliyor içimden. Sonra kimse bunun hesabını veremez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000