20 Nisan 2012, Cuma 12:07:03

GAZİPAŞA'DA YİNE BİR İLK!

Corendon Havayolları’nın TC-TJG tescilli Boeing 737-800 uçağı Gazipaşa Havalimanı’na ilk ticari uçuşu gerçekleştirdi...
  • Gazipaşa chartlarına havacılıktan anlayanlar bi baksın. REZALET
  • Hayirli Olsun!!!! Zonguldak,Bartin,Karabuk den.
  • Uçağın kaptanı Eğitim müdürü Sümer Kütük'tür.Kaptanım hayırlı uğurlu olsun..
  • Kimsenin Corendon'u savundugu yok ama Gazipasa ucuslar icin tebrik ediyorum.Hollanda Alanya 4 saat suruyorsa ben hicbirsey demiyorum demissiniz bence birsey demeyin,normal kosullarda Istanbul-Amsterdam 3 saat 10 dakika suruyorken Alanya'nin 4 saat surmesinin nesi garip?Bir de birsey biliyormus gibi yaziyorsun,kendini komik duruma dusurmekten baska birsey yapmamissin.Arastir oyle konus,arastirmadan sazan gibi atlar cehaletini belli edersen boyle dalga gecerler.
Alanya ve çevre ilçeler için bir milat olarak tanımlanan ilk ticari uçuş sevinçle karşılandı.
 
Hollanda yerel saati ile 03:00’te Amsterdam’dan kalkış yapan uçak beraberindeki 189 yolcusuyla 08:15’te Gazipaşa’ya indi. Alanya ve Gazipaşa ilçelerinin idarecileri, sivil toplum örgütleri, otel- acente sahipleri ve sivil halkın karşıladığı ilk ticari uçuşun bölge halkında büyük heyecan yarattığı gözlenirken yolcular karanfillerle karşılandı.

Bölge için bir ilki gerçekleştirmiş olmaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Corendon yöneticileri; bu girişimin bölgenin turizm potansiyeline büyük katkı sağlayacağının altını çizdi. Otel yönetimlerinin fiyat politikaları konusunda ihtiyatlı davranmaları gerektiğine işaret eden Corendon temsilcileri, atılan bu adımın özel sektör ve sivil toplum örgütlerince desteklenmesi gerektiğinin önemine değindi. 
 
Corendon Havayolları Ekim ayının sonuna kadar Gazipaşa’ya Hollanda’dan haftada iki uçuş düzenlemeyi planlıyor. 

GAZİPAŞA'DA YİNE BİR İLK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
Gazipaşa chartlarına havacılıktan anlayanlar bi baksın. REZALET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hayirli Olsun!!!! Zonguldak,Bartin,Karabuk den.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Uçağın kaptanı Eğitim müdürü Sümer Kütük'tür.Kaptanım hayırlı uğurlu olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kimsenin Corendon'u savundugu yok ama Gazipasa ucuslar icin tebrik ediyorum.Hollanda Alanya 4 saat suruyorsa ben hicbirsey demiyorum demissiniz bence birsey demeyin,normal kosullarda Istanbul-Amsterdam 3 saat 10 dakika suruyorken Alanya'nin 4 saat surmesinin nesi garip?Bir de birsey biliyormus gibi yaziyorsun,kendini komik duruma dusurmekten baska birsey yapmamissin.Arastir oyle konus,arastirmadan sazan gibi atlar cehaletini belli edersen boyle dalga gecerler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000