21 Ekim 2011, Cuma 13:50:16

ER-AH TAM GAZ DEVAM

Antalya’daki tek uçuş okulu Er-Ah, eğıtim yetki ruhsatını yeniledi...
  • yahu şu ctr içinde PIC ucuslarını bitiren okullar bi eleştri yapmasın :)) telsiz frekanslarınızı değiştirin.tek frekansla PIC ucusları bitmezzzz :))))
  • TC DBK hocam diyeyim, yaptığınız yorumlara bakınca muhtemelen benden yaşça büyüksünüz diye düşünüyorum ve kim lduğunuzu ciddi merak ediyorum. Neyse Er Ah her yıl bir gibi iyi niyetli önerinin üstüne çıktı ve tüm hocalarını yeni ama 1000 euro luklarla değiştirdi. Ortada binleri geçtim; şöyle 500 saatlik bir hoca kaldımı bilmiyorum artık.
  • Yeni yetki belgenizin hayırlı olmasını diliyorum. Olumsuz yorumları dikkate almayınız. Kendi okulunuzdan mezun iyi yetişmiş pilotlar arasından seçilecek her yıl için en az bir pilotun uçuş öğretmen kadrosunda istihdam edilmesi yerinde bir karar olacaktır. TC-DBK
  • elestırı en dogal haktır ama elestırırken kımı neden elestırdıgınızı yazarsanız amacına daha uygun olur.böylelıkle kımın bos kımın dolu olduguna karar werırken sadece senın yazına bakıp yıne bırılerı sacmalamış demeyiz.
Antalya ve Isparta’da uçuş eğitimlerini sürdüren ER-AH Uçuş Okulu daha güçlü ve gelişmeye yönelik çalışmalarını sürdürebilmek adına eğitim yetkisini yeniledi. 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından Er-Ah’ın yetkisi 28 Haziran 2012 tarihine kadar uzatıldı.
 
Er-Ah’ta şu an yapılan çalışmalarda bir uçuş okulunda olması gereken standart eğitimin haricinde havayollarına yönelik birçok ilave testler ve eğitim standartları uygulanıyor. Er-Ah mezunu pilot adaylarından bir çoğu Türk Hava Yolları, Sunexpress, Corendon ve Onur Air gibi şirketlerde görev yapıyor. 

İşte o yetki belgesi:

ER-AH TAM GAZ DEVAM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
yahu şu ctr içinde PIC ucuslarını bitiren okullar bi eleştri yapmasın :)) telsiz frekanslarınızı değiştirin.tek frekansla PIC ucusları bitmezzzz :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TC DBK hocam diyeyim, yaptığınız yorumlara bakınca muhtemelen benden yaşça büyüksünüz diye düşünüyorum ve kim lduğunuzu ciddi merak ediyorum. Neyse Er Ah her yıl bir gibi iyi niyetli önerinin üstüne çıktı ve tüm hocalarını yeni ama 1000 euro luklarla değiştirdi. Ortada binleri geçtim; şöyle 500 saatlik bir hoca kaldımı bilmiyorum artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yeni yetki belgenizin hayırlı olmasını diliyorum. Olumsuz yorumları dikkate almayınız. Kendi okulunuzdan mezun iyi yetişmiş pilotlar arasından seçilecek her yıl için en az bir pilotun uçuş öğretmen kadrosunda istihdam edilmesi yerinde bir karar olacaktır. TC-DBK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
elestırı en dogal haktır ama elestırırken kımı neden elestırdıgınızı yazarsanız amacına daha uygun olur.böylelıkle kımın bos kımın dolu olduguna karar werırken sadece senın yazına bakıp yıne bırılerı sacmalamış demeyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000