12 Eylül 2008, Cuma 10:13:55

EMEKTAR KAPTAN’DAN GÖKLERE VEDA

Corendon Havayolları’nın emektar pilotu Ünal Bölükbaşı, Tel-Aviv- Antalya uçuşunun ardından göklere veda etti.
  • enişteciğim,hava kaptanlığını güzel birşekilde noktaladınız ama denizdeki kaptanlığınız devam ediyor.emeklilik hayatında ablamla çocuklarınla torunlarınla birlikte mutlu sağlıklı huzur dolu günler geçirmeni dileriz.herşey gönlünüzce olsun
  • canımız eniştemiz çalışma hayatındaki azmin ve başarıların insanın ağzını açık bırakıyordu herzaman örnek bir insan oldun arkandan gelen kaptan ve kaptan adaylarının her konuda seni örnek alacaklarına eminiz.Sana emeklilik hayatında ailenle torunlarınla neşeli huzurlu sağlıklı günler dileriz eniştemiz.seni çok seviyoruz.
  • Kaptanım, yıllar sizin uçaklardan hızlı gidiyor ve de geçiyor. Bugüne kadar aileniz ile yazdığınız paylaştığınız hayatınızı bu dönemden sonra torunlarınız ile birlikte yazacak ve paylaşacaksınız sevgili dedeciğim! Dönüp arkamıza baktığımız da hayatımızda ki en önemli değerlerin ; sevgi, saygı, şeref,dürüstlük gibi duygular olduğunu daha iyi anlıyoruz.Çocuklarımıza bırakılacak en güzel mirasın bu olduğuna inanıyorum. (Sizin bu mirasınız torunlarınızın torunlarına yeter.) Bir ömür içinde bu değerleri,hasletleri kaybetmeyip, sahip olmak. Ne mutlu size. Bu başarınızı, aile reisliğinizi, babalığınızı ve de annenize gösterdiğiniz evlatlığınızı her zaman takdir etmişizdir. Bundan sonra mavi gökler değil ama mavi sularda kaptanlığa devam. Mutlu,huzurlu,sağlıklı,artan aile nüfusunuz ile birlikte daha nice yıllar dileriz.
  • emeklilik yaşamınızda sağlıkla mutlulukla sevdiklerinizle birlikte gecirmenizi diliyorumm..ne mutlu size bir cok seveniniz ne guzel yorumlarda bulunmuslar size hitaben...

Corendon Havayollar’nın kuruluşundan bu yana görev yapan ve yaş haddi nedeniyle fiili uçuş hayatını noktalayan Ünal Bölükbaşı, pilot olarak son uçuşunu Telaviv-Antalya arasında yaparak meslek yaşamını noktaladı.  Ünal Bölükbaşı için Corendon Havayolları Genel Müdürü Yıldıray Karaer’in de katıldığı bir veda töreni düzenlendi. Bölükbaşı’nı bu hüzünlü, aynı zamanda gurur gününde çalışma arkadaşları yalnız bırakmadı.

1965 yılında Hava Harp Okulu'ndan mezun olan Ünal Bölükbaşı, yıllarca Türk Hava Kuvvetlerinde pilot olarak görev yaptıktan sonra, 1997 yılında sivil havacılığa adım attı. 10 bin saati aşkın uçuş gerçekleştiren Ünal Bölükbaşı, kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar Corendon Havayolların'da görevini başarıyla sürdürdü. .

kaptan

kaptan

kaptan

kaptan

EMEKTAR KAPTAN’DAN GÖKLERE VEDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

nuran&aygün ~ 10 yıl önce
enişteciğim,hava kaptanlığını güzel birşekilde noktaladınız ama denizdeki kaptanlığınız devam ediyor.emeklilik hayatında ablamla çocuklarınla torunlarınla birlikte mutlu sağlıklı huzur dolu günler geçirmeni dileriz.herşey gönlünüzce olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elif-efe-selda-göktuğ ~ 10 yıl önce
canımız eniştemiz çalışma hayatındaki azmin ve başarıların insanın ağzını açık bırakıyordu herzaman örnek bir insan oldun arkandan gelen kaptan ve kaptan adaylarının her konuda seni örnek alacaklarına eminiz.Sana emeklilik hayatında ailenle torunlarınla neşeli huzurlu sağlıklı günler dileriz eniştemiz.seni çok seviyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnci - Azmi Açıkdil ~ 10 yıl önce
Kaptanım, yıllar sizin uçaklardan hızlı gidiyor ve de geçiyor. Bugüne kadar aileniz ile yazdığınız paylaştığınız hayatınızı bu dönemden sonra torunlarınız ile birlikte yazacak ve paylaşacaksınız sevgili dedeciğim! Dönüp arkamıza baktığımız da hayatımızda ki en önemli değerlerin ; sevgi, saygı, şeref,dürüstlük gibi duygular olduğunu daha iyi anlıyoruz.Çocuklarımıza bırakılacak en güzel mirasın bu olduğuna inanıyorum. (Sizin bu mirasınız torunlarınızın torunlarına yeter.) Bir ömür içinde bu değerleri,hasletleri kaybetmeyip, sahip olmak. Ne mutlu size. Bu başarınızı, aile reisliğinizi, babalığınızı ve de annenize gösterdiğiniz evlatlığınızı her zaman takdir etmişizdir. Bundan sonra mavi gökler değil ama mavi sularda kaptanlığa devam. Mutlu,huzurlu,sağlıklı,artan aile nüfusunuz ile birlikte daha nice yıllar dileriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
f.d ~ 10 yıl önce
emeklilik yaşamınızda sağlıkla mutlulukla sevdiklerinizle birlikte gecirmenizi diliyorumm..ne mutlu size bir cok seveniniz ne guzel yorumlarda bulunmuslar size hitaben...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000