06 Haziran 2017, Salı 22:14:12

Corendon'un Amsterdam uçağı Antalya'ya acil iniş yaptı

Corendon Havayolları'nın Hurgada-Amsterdam seferini yapan uçağı Antalya'ya divert etti.
  • Beki de Amsterdam'a gitmesi gereken bir eşya parça vs bir şey vardı onu almak için böyle bir şey yapıldı. Tarihte örneği var çünkü.
  • KendiTamirhanesine gitmek istemişo kadar
  • hemen halletti ağrızayı.bir görseniz reklamları en önde. bir türibün bir takla. neye şaşıyorum biliyormusunuz; seyircilere.
  • Dün gece fr24' te izledim. Selanik üzerinden 10,000 feete alçaldı ve tüm Ege'yi geçtikten sonra Izmir Bodrum ve Dalaman üzerinden, sonrasında Kaş Finike kıyılarını takiben Adrasan burnundan kuzeye dönüşle inişini gerçekleştirdi. Bu sorun bu kadar önemsiz mi ? Bunca yolu 10,000 feette gitti. SAW çok daha yakındı. Orada da halledilebilirdi. Bu nasıl " emergency" anlamadım. VFR trafiklerin olduğu Ege'yi kuzeybatıdan güneydoğuya 10,000 feette katetmesi ve devamında Izmir, Bodrum, Dalamanı atlayarak Antaya'ya gitmesi risk değil midir ? Meis üzerinden geçerken Atina ile mi bağlantı kurdu ? Saygılar.

Corendon Havayolları'nın Hurgada-Amsterdam seferini yapan uçağı Antalya'ya divert etti.

TC-TJJ kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçağın acil durum kodu verdiği öğrenildi.

Yunanistan üzerinden geri dönen uçak Antalya'ya az önce iniş yaptı.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Corendon uçağının Yunanistan üzerinde kabin basıncı arızası yaşadığı ve bu yüzden ana merkezi Antalya'ya iniş yaptı. Uçağın değiştirileceği ve ardından Amsterdam'a devam edeceği belirtildi. 

Corendon'un Amsterdam uçağı Antalya'ya acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

isimsiz ~ 1 yıl önce
Beki de Amsterdam'a gitmesi gereken bir eşya parça vs bir şey vardı onu almak için böyle bir şey yapıldı. Tarihte örneği var çünkü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eiryup ~ 1 yıl önce
KendiTamirhanesine gitmek istemişo kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhtaşem üçlü ~ 1 yıl önce
hemen halletti ağrızayı.bir görseniz reklamları en önde. bir türibün bir takla. neye şaşıyorum biliyormusunuz; seyircilere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sürücü ~ 1 yıl önce
Dün gece fr24' te izledim. Selanik üzerinden 10,000 feete alçaldı ve tüm Ege'yi geçtikten sonra Izmir Bodrum ve Dalaman üzerinden, sonrasında Kaş Finike kıyılarını takiben Adrasan burnundan kuzeye dönüşle inişini gerçekleştirdi. Bu sorun bu kadar önemsiz mi ? Bunca yolu 10,000 feette gitti. SAW çok daha yakındı. Orada da halledilebilirdi. Bu nasıl " emergency" anlamadım. VFR trafiklerin olduğu Ege'yi kuzeybatıdan güneydoğuya 10,000 feette katetmesi ve devamında Izmir, Bodrum, Dalamanı atlayarak Antaya'ya gitmesi risk değil midir ? Meis üzerinden geçerken Atina ile mi bağlantı kurdu ? Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vfr ~ 1 yıl önce
radar kontrolünde yapmıştır elbette ve 10000' olduğuna göre kabin basıncıyla ilgli bir problem olsa gerek. Ayrıca vfr trafiklerin de transponderı var en kötü tcas ten görür kaçınma manevrası yapar öyle tehlikeli bi durum yok yaptığında bana göre
Fsx ~ 1 yıl önce
Sen simülatöre devam yakışıklı
Emergency Descent ~ 1 yıl önce
Emergency Descent means land as soon as possible, otherwise it means rapid descent.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000