22 Mayıs 2009, Cuma 14:24:11

Corendon'dan A.Ü SHYO'da 'Kariyer Günü'

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sivil havacılık Yüksek Okulu'nda her yıl düzenlenen 'Kariyer Günü' konferansının konukları Corendon Havayolları oldu.
  • sivil havacılık okulu mezunlarına Allahtan sabır dilerim.lisanssız 5 yıllık tekniksen adayı arkadaşların gerçekten çok ama çok çalışmaları lazım.
  • Arakdaşa katılıyorum...aile efradı şirketi :)) Karaer ailesinin keyfi ve kişisel yönetimiyle idare ediliyor.Onun için kariyer için daha ciddi ve kurumsal şirketleri terdih edin derim..
  • corendon havayollari kurumsal bir sirket degildir akrabalarin,aile esrafının kilit noktada oldugu klasik bir firmadir. ederi de budur sivil havacilikta istihdam saglamasi guzel, bu yonden tebrik edilmesi gerekir,ama buyumesi ve vizyon sahibi olmasi imkansızdır,personel sirkulasyonundan gayet rahat kanıtlanabilir bu tez. kısın ucakların kiraya verilememesi durumunda sıkıntılar baslar. ben de bir shyo mezunu olarak gozlemim issiz olanlara handling kapıları sonuna kadar acıktır,ama kariyer olarak ne kadar tatmin eder bilemem.
  • ARKADAŞIM UÇAK MODELİ YADA UÇAĞIN YAŞI NEYİ BELİRTİYOR SENİN İÇİN THY NİN HURDA DEDİĞİN UÇAKLARI HİÇ ARIZA ÇIKARMADAN USTA PİLOT EKİBİ EŞLİĞİNDE DURMADAN YERDE YATMADAN UÇUYOR PEKİ THY SON MODEL YENİ NESİL 800 Ü AMS ALNINA ÇAKIYOR TAMAMEN PİLOTAJ HATASINDAN. BU NE DEMEK UÇAGIN MARKASI MODELİ YAŞI BİR ÖNEM TAŞIMIYOR BAKARSAN BAĞ BAKMAZSAN ENKAZ OLUYOR B

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu'nun her bahar döneminde organize ettiği 'Kariyer Günü' konferansı dün gerçekleştirildi.

Mezun olacak öğrencilerin, Kariyer Günü'ne gelen şirket yetkililerine, personel alımları ile ilgili ve şirketin yapısı hakkında sorular sordukları, iş hayatı ile ilgili daha detaylı bilgilerin konuşulduğu konferansın bu seneki konuğu Corendon Havayolları yetkilileriydi.

Mezun olacak öğrencilerin, Corendon Havayolları’nda işlerin nasıl yürüdüğü, neden Corendon tercih edilmeli sorularına içtenlikle cevap veren Corendon yetkilileri arasında neşeli dakikalar da yaşandı.

Corendon Airlines

Corendon Airlines

Corendon Airlines

Corendon Airlines

Corendon Airlines

Corendon'dan A.Ü SHYO'da 'Kariyer Günü'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 9 yıl önce
sivil havacılık okulu mezunlarına Allahtan sabır dilerim.lisanssız 5 yıllık tekniksen adayı arkadaşların gerçekten çok ama çok çalışmaları lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arakdaşa katılıyorum...aile efradı şirketi :)) Karaer ailesinin keyfi ve kişisel yönetimiyle idare ediliyor.Onun için kariyer için daha ciddi ve kurumsal şirketleri terdih edin derim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
corendon havayollari kurumsal bir sirket degildir akrabalarin,aile esrafının kilit noktada oldugu klasik bir firmadir. ederi de budur sivil havacilikta istihdam saglamasi guzel, bu yonden tebrik edilmesi gerekir,ama buyumesi ve vizyon sahibi olmasi imkansızdır,personel sirkulasyonundan gayet rahat kanıtlanabilir bu tez. kısın ucakların kiraya verilememesi durumunda sıkıntılar baslar. ben de bir shyo mezunu olarak gozlemim issiz olanlara handling kapıları sonuna kadar acıktır,ama kariyer olarak ne kadar tatmin eder bilemem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ARKADAŞIM UÇAK MODELİ YADA UÇAĞIN YAŞI NEYİ BELİRTİYOR SENİN İÇİN THY NİN HURDA DEDİĞİN UÇAKLARI HİÇ ARIZA ÇIKARMADAN USTA PİLOT EKİBİ EŞLİĞİNDE DURMADAN YERDE YATMADAN UÇUYOR PEKİ THY SON MODEL YENİ NESİL 800 Ü AMS ALNINA ÇAKIYOR TAMAMEN PİLOTAJ HATASINDAN. BU NE DEMEK UÇAGIN MARKASI MODELİ YAŞI BİR ÖNEM TAŞIMIYOR BAKARSAN BAĞ BAKMAZSAN ENKAZ OLUYOR B

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000