06 Nisan 2010, Salı 17:22:32

Corendon'da istihdam hareketliliği

Son yıllarda ülkemizde hızlı gelişen sektörlerin başında gelen havacılık, özel teşebbüsün girişimleriyle daha da hareketleniyor.
  • Kesinlikle katiliyorum. Dusundugu dili, yazamayan bir kimse acaba hala dusunemediklerini ne yapar.
  • Sayın yöneticiler; türkçe bilmeyenlerin yorum yazmasına müsade etmemenizi önemle arz ederim. Bakın hala yazanlar var :) anlamakta zorlanıyoruz,sayfa kirliliğine sebep oluyorlar.
  • Ayiptir sormasi ne kalesi bu...Hepimiz burdayiz bakalim gorecegiz AMS'da kale mi kaliyor...kaleler kalici olsaydi Sultan Kale hala ayakta olurdu. gecin bunlari lutfen
  • Dostum Ben Brukselden katiliyorum , Amsterdam'dan sonra Bruksel kalemizde var , ise alinsaydin bilirdin Bruksel kalemizi . .. Online poker / airline manager oynamanda basarilar , kredi karti borcunu fazla ucurtma .. Hoscakal !

Türkiye’nin genç ve dinamik havayolu şirketi Corendon Airlines, sektörel gelişime paralel bir ivmeyle; filosunu, hizmet kalitesini ve çalışan sayısını geliştirip, artırıyor.

Corendon Airlines, yapacağı yeni yatırımların öncesinde insan kaynakları planlamaları doğrultusunda kabin, teknik-bakım, kokpit personellerinden oluşan 70 kişiye istihdam sağlayarak ekonomik hareketlilikte pay sahibi oldu.

Yeni yapılan istihdam planlamasıyla şirketin çalışan sayısının 360’ı bulması bekleniyor.

Corendon'da istihdam hareketliliği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kesinlikle katiliyorum. Dusundugu dili, yazamayan bir kimse acaba hala dusunemediklerini ne yapar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın yöneticiler; türkçe bilmeyenlerin yorum yazmasına müsade etmemenizi önemle arz ederim. Bakın hala yazanlar var :) anlamakta zorlanıyoruz,sayfa kirliliğine sebep oluyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ayiptir sormasi ne kalesi bu...Hepimiz burdayiz bakalim gorecegiz AMS'da kale mi kaliyor...kaleler kalici olsaydi Sultan Kale hala ayakta olurdu. gecin bunlari lutfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Dostum Ben Brukselden katiliyorum , Amsterdam'dan sonra Bruksel kalemizde var , ise alinsaydin bilirdin Bruksel kalemizi . .. Online poker / airline manager oynamanda basarilar , kredi karti borcunu fazla ucurtma .. Hoscakal !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000