11 Ocak 2016, Pazartesi 12:16:15

Corendon’da bir ayrılık daha!

Corendon Havayolları’ında genel müdür Batuğhan Karaer’in OYAK Genel Müdür Yardımcılığı için şirketteki görevinden ayrılmasından sonra şimdi de koordinatör olarak görev yapan Hacı Say Corendon ile yollarını ayırdı.
  • Hayatımda gördüğüm en acayip şirket. Uçuş işletme müdürü, eğitim müdürü ve oğulları ve daha niceso torpilli burada uçuyor. Şirket içi ilişki ve haksızlık diz boyu.
  • Şirket içinde SKY'cı larda var onlarında bir elden geçirilmesi gerek , Çekirdekci mentalitesinden kurtulması gerek , özellikle bazı departmanlarda önemli pozisyonlarda yanlış kişiler oturmakta
  • Bu şirket Buğrahan Atılgan'ı gönderdiğinde zaten marka değerini kaybetmiş sıradan bir şirket olmuştur... Yöneticilerin falan önemi yok..
  • Hacı haca gitmiştir.corendonda ne yaptı ki gitsin tabi...casper
  • Bizim sirketimiz kaybetmeye mahkum bu sirkette calisarak biryere gelinmiyor ayrilaklar daha cok olacak yildiray bey görsün bu durumlari artik örnek kendini padisah zanneden kabin hizmetleri müdürü
  • Var bu ıste bırseyler.
  • Haksizliklar dolu bir sirket.Tam bir fiyasko.Akraba sirketi ve modern olan kulturlu olan calisanlara yer yok.Sirketin demirbaslari kadinlardan guzel olursan isten cikarilirsin sarisin olman zaten kiskanclik konusu yasak.Ve daha neler neler.Turlu yalanlar.Turlu iftiralar.Bunlarin ortaya cikmasi dilegiyle.
  • bu adam bu sektorde her calistigi yere torpille girip makam sahibi olmus biri. yazik ki simdi de gozen'e kapagi atmis ya da attirmislar. yazik !
  • Umarım vasıfsız yöneticiler gelmez yerlerine.. Çünkü onlardan çok var şirket içinde...Hayırlısı diyelim. Akbabalar üşüşür artık..
  • Şirket kurumsalsa kim gelir kim gider farketmez

Corendon Havayolları’ında genel müdür Batuğhan Karaer’in OYAK Genel Müdür Yardımcılığı için şirketteki görevinden ayrılmasından sonra şimdi de koordinatör olarak görev yapan Hacı Say Corendon ile yollarını ayırdı.

Antalya merkezli Corendon Havayolları’nda koordinatör olarak görev yapan Hacı Say, 8 Ocak 2016 itibari ile bu görevinden ayrıldı. Şirket ile karşılıklı anlaşarak ayrılan Hacı Say’ın, aile büyüklerinin rahatsızlığı nedeniyle İstanbul’da yaşamak zorunda kalmasının ayrılığında etkili olduğu bildirildi.

Corendon Havayolları ile vedalaşan Hacı Say’ın, Gözen Grup ile anlaştığı öğrenildi. 3 Kasım 2014 tarihinden itibaren Corendon Havayolları’nda koordinatör olarak çalışan Hacı Say, daha önce de Sunexpress Havayolları’nda genel müdür yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Geçtiğimiz haftalarda da Corendon Havayolları Genel Müdürü Batuğhan Karaer, OYAK Genel Müdür Yardımcılığı görevi için görevinden ayrılmıştı.

©Airporthaber.com

Corendon’da bir ayrılık daha!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Capitano ~ 2 yıl önce
Hayatımda gördüğüm en acayip şirket. Uçuş işletme müdürü, eğitim müdürü ve oğulları ve daha niceso torpilli burada uçuyor. Şirket içi ilişki ve haksızlık diz boyu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çekirdekciler ~ 3 yıl önce
Şirket içinde SKY'cı larda var onlarında bir elden geçirilmesi gerek , Çekirdekci mentalitesinden kurtulması gerek , özellikle bazı departmanlarda önemli pozisyonlarda yanlış kişiler oturmakta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sarcastic ~ 3 yıl önce
Bu şirket Buğrahan Atılgan'ı gönderdiğinde zaten marka değerini kaybetmiş sıradan bir şirket olmuştur... Yöneticilerin falan önemi yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kilimci kör hasan ~ 3 yıl önce
O kimdi ki?
Hagi ~ 3 yıl önce
Hacı haca gitmiştir.corendonda ne yaptı ki gitsin tabi...casper

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Corendon kabin ~ 3 yıl önce
Bizim sirketimiz kaybetmeye mahkum bu sirkette calisarak biryere gelinmiyor ayrilaklar daha cok olacak yildiray bey görsün bu durumlari artik örnek kendini padisah zanneden kabin hizmetleri müdürü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5241 ~ 3 yıl önce
Var bu ıste bırseyler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Entrikalar ~ 3 yıl önce
Sende haklısın kardeş, memlekette entrika diz boyu, ama gerçekten zamanlama kötü bir tesadüf her iki yönetici için de. Batuhan bey icin muhteşem bir kariyer fırsatı - Oyak hldg, Hacı bey ise zaten yıl sonunu bekliyordu. Elbette şirket böyle olsun istemezdi ama yoluna kararlılıkla devam eder.
Bakkaldukkanıcor ~ 3 yıl önce
Haksizliklar dolu bir sirket.Tam bir fiyasko.Akraba sirketi ve modern olan kulturlu olan calisanlara yer yok.Sirketin demirbaslari kadinlardan guzel olursan isten cikarilirsin sarisin olman zaten kiskanclik konusu yasak.Ve daha neler neler.Turlu yalanlar.Turlu iftiralar.Bunlarin ortaya cikmasi dilegiyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haci ! ~ 3 yıl önce
bu adam bu sektorde her calistigi yere torpille girip makam sahibi olmus biri. yazik ki simdi de gozen'e kapagi atmis ya da attirmislar. yazik !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlısı ~ 3 yıl önce
Umarım vasıfsız yöneticiler gelmez yerlerine.. Çünkü onlardan çok var şirket içinde...Hayırlısı diyelim. Akbabalar üşüşür artık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlız Adam ~ 3 yıl önce
Şirket kurumsalsa kim gelir kim gider farketmez

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000