25 Kasım 2010, Perşembe 10:31:46

Corendon-Alltours işbirliği Antalya'yı uçuracak

Almanya’nın 4’üncü büyük tur operatörü Alltours, deyim yerindeyse, tamamen Antalya’ya odaklandı. Bu doğrultuda Corendon’un uçuş kapasitelerinden faydalanmak isteyen Alltours, haftalık Antalya uçuş sayısını artırma kararı aldı.
  • Mr. Karaer, Mr. Türkoral, yolunuz açık olsun. Normaldir, meyve veren ağaç taşlanırda, çamurda atılır, izi kalsın diye. Tail commender.
  • cunku: erkan turkoral sky hava yollarinin satis ve pazarlamasindan sorumlusu, ayni zamanda gti travel yonetim kurulu uyesi bilge kisi 01.11.10 itibari ile istifasini verdi. tum bilgi birikimi ve destegini yeni kurulan "involatus" adli sirketi uzerinden correndon"a aktardi. involatus 50% corendon, 50% erkan turkoral isbirligi ile ticari hayatina devam edecek. cok sevgili erkan arkadasima basarilar diler, su ana kadar sky hava yollarini getirdigi duruma corendon"u da hizla tasiyacagindan emin oldugunu bilmesini isterim. hersey gonlunce olsun...
  • benim canim yanmaz gardas
  • Evet baya kaliteli kabin ekibine sahip,öyle ki ingilizce bilmeyen kabin amirinden tutun da koca yolcu uçağını havada stabil dururken gördüğünü söyleyen kabin memurlarına kadar ne ararsanız var...hatta ve hatta uçuş sırasında ekibe başka amirleri küçük düşürücü dedikodular yapan checkerler bile var :)
Corendon havayolu şirketiyle başlattığı işbirliği sonucu haftada ilave 24 uçağı Antalya’ya yönlendirecek olan Alltours, böylece Almanya’dan Antalya’ya liman/uçuş kapasitesinde en yoğun ve esnek programı sunuyor.
 
Alltours, yaz aylarında 24’ü Almanya’da olmak üzere haftada 32 Avrupalı havalimanından Antalya’ya uçak gönderecek. 
 
Alltours, bu yılın Mayıs ayında Antalya’ya uçuş konusunda kendi rekorlarını kırmaya başlamıştı. Sadece Mayıs ayında 2.500 uçağı Antalya’ya gönderen Alltours Başkanı Willi Verhuven, şirketin 2011’de Antalya kapasitesini önemli oranda artıracağının sinyallerini vermişti. 
 
Corendon uçuşları Alltours yolcularını Nisan ayı ortalarından başlayarak, şu havalimanlarından Antalya’ya taşıyacak: Hamburg, Hannover, Duesseldorf, Frankfurt, Berlin/Schönefeld, Leipzig, Münih, Stuttgart, Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Maastricht ve Rotterdam
 
2005 yılında kurulan Antalya merkezli Türk Corendon havayolları şirketinin filosunda 7 adet Boeing tipi uçak bulunuyor: 1 adet 737-300, 4 adet 737-400 ve 2 adet 737-800.
 
Corendon havayolları uçakları 50 ülkedeki 150 ayrı destinasyona yolcu uçuş hizmetleri sunuyor ve yaklaşık 400 personelle çalışıyor.
 
Corendon-Alltours işbirliği Antalya'yı uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
Mr. Karaer, Mr. Türkoral, yolunuz açık olsun. Normaldir, meyve veren ağaç taşlanırda, çamurda atılır, izi kalsın diye. Tail commender.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
cunku: erkan turkoral sky hava yollarinin satis ve pazarlamasindan sorumlusu, ayni zamanda gti travel yonetim kurulu uyesi bilge kisi 01.11.10 itibari ile istifasini verdi. tum bilgi birikimi ve destegini yeni kurulan "involatus" adli sirketi uzerinden correndon"a aktardi. involatus 50% corendon, 50% erkan turkoral isbirligi ile ticari hayatina devam edecek. cok sevgili erkan arkadasima basarilar diler, su ana kadar sky hava yollarini getirdigi duruma corendon"u da hizla tasiyacagindan emin oldugunu bilmesini isterim. hersey gonlunce olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
benim canim yanmaz gardas

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Evet baya kaliteli kabin ekibine sahip,öyle ki ingilizce bilmeyen kabin amirinden tutun da koca yolcu uçağını havada stabil dururken gördüğünü söyleyen kabin memurlarına kadar ne ararsanız var...hatta ve hatta uçuş sırasında ekibe başka amirleri küçük düşürücü dedikodular yapan checkerler bile var :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000