31 Mart 2016, Perşembe 23:05:41

Corendon yeni uçağını filosuna kattı

Antalya merkezli havayolu firması Corendon Airlines, filosuna bir Boeing B737-800 daha kattı. Corendon Havayolları'nın filosundaki uçak sayısı 11'e yükselmiş oldu.
  • Şirketimize ve bu vesileyle ekmek yiyen yüzlerce insana hayırlı olsun. Turizmin kötü gidişine ve düşman karakterlerin kin dolu, çekememezlik dolu saldırganlıklarına rağmen, güçlenmeye, çalışmaya ve dayanışmaya devam edeceğiz. Ülkemize ve türk turizmine tekrar hayırlı olmasını dilerim.
  • Hayirli olsun.
  • Yahu bi kac ay onceki haberde filosu 15 olmustu simdi 11 ne is hep hikaye
  • Sayın corendon uetkilileri uçak alırken o uçaklarda çalışacak kabin ekiplerinizi de biraz olsun düşünün ve maaşları bir nebze düzeltin ne olur. Verdiğiniz komik maaşla millet ev geçindirmek için akla karayı seçiyor.

Antalya merkezli havayolu şirketi Corendon Airlines filosuna bir uçak daha kattı.

Wells Fargo Bank Northwest (WFBN) firmasından kiralanan Boeing B737-800 tipi uçağa TC-TJU kuyruk tescili verildi. Bu uçakla birlikte Corendon Havayolları filosundaki uçak sayısı da 11'e yükselmiş oldu.

İlk uçuşunu 2008 yılında yapan uçak daha önce Amerikalı Delta Havayolları ve Japon Skymark Havayolları'nda bünyesinde görev yaptı.

Öte yandan önümüzdeki günlerde TC-TJT tescilli yeni bir B737 tipi uçak daha Corendon filosuna katılacak.

©AirportHaber

Corendon yeni uçağını filosuna kattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Hayırlı olsun ~ 2 yıl önce
Şirketimize ve bu vesileyle ekmek yiyen yüzlerce insana hayırlı olsun. Turizmin kötü gidişine ve düşman karakterlerin kin dolu, çekememezlik dolu saldırganlıklarına rağmen, güçlenmeye, çalışmaya ve dayanışmaya devam edeceğiz. Ülkemize ve türk turizmine tekrar hayırlı olmasını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
s goregen ~ 2 yıl önce
Hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hani ~ 2 yıl önce
Yahu bi kac ay onceki haberde filosu 15 olmustu simdi 11 ne is hep hikaye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 2 yıl önce
15 olduguna daır yazılı kaynagı bı gondersene??
haniiiiii ~ 2 yıl önce
Haberleri takip ediyorsun ama yalan yanlış sayıyorsun Corendon Airlines ve Corendon Dutch Airlines olmak üzere 2 şirket var 15 de ordan aklında kalmıştır hani
Kabin. ~ 2 yıl önce
Sayın corendon uetkilileri uçak alırken o uçaklarda çalışacak kabin ekiplerinizi de biraz olsun düşünün ve maaşları bir nebze düzeltin ne olur. Verdiğiniz komik maaşla millet ev geçindirmek için akla karayı seçiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 2 yıl önce
ya şükredeceksiniz, ya da çalışmayacaksınız !

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000