30 Ekim 2011, Pazar 16:30:07

CORENDON UÇUŞLARA BAŞLADI!

Hollanda'nın turizm sektöründe önemli bir yere sahip Corendon Airlines'ın yeni şirketi Corendon Dutch Airlines, başkent Amsterdam'dan İsrail'in şehrine ilk seferini gerçekleştirdi...
  • ISPARTA - ANK. ISPARTA - ISTANBUL SEFERLERİ İÇİN DÜŞÜNMEZLERMİ ISPARTA HAVALİMANINDA ÜCRETLERİN DİĞERLİMANLARA GÖRE ÇOK DÜŞÜK OLMASI ARTI BİR UNSUR DEĞİLMİ SELAMLAR
  • Sanırım Corendon'da kokpit-kabin ile üst kademe yönetimi arasında centilmenlik anlaşması var. kimse kimsenin işine karışmıyor. Aşağıda askeri mantaliteli sabit ve kapalı grup yaratma çabası içindeki acemi, basiretsiz Uçuş işletme bu şekilde yöneticilik yapmaya devam ederse neler ile karşlasacağını tahmin bile edemez. Koltuk korkusu ile olusturulmuş olan 5 li voltranlar bu kadar ah ve bu kadar hata ile nereye kadar gidecekler merak ediyorum. Tek dertleri kendilerinden olmayanlardan kurtulmak. Gelecek yaza bakalım bize daha neler yaşatacaklar. Şirketin 100de 60'şı zaten yabancı pilot. Avrupada işler düzelirse göreceğiz kaç tanesi bizlerle uçmaya devam edecek. Biraz daha profesyonel olmalısınız. Kimsenin ekmeği ile oynamayın Uçuş işletme..!!
  • BENCE YENİ 737 DAHA CORENDON NL YE VERSİN
  • corendona basarilar kisa zaman icinde baya guzel isler yapti yolun acik olsun. corendon eski calisani ams base
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Corendon Dutch yetkililerinden Ediz Öztürk, Amsterdam'dan Eilat'a ilk uçuşu yaptıklarını söyledi.

Öztürk, "Amsterdam'dan haftada iki sefer olmak İsrail'in Eilat şehrine ilk uçuşumuzu Boeing 737-800 tipi ve 189 yolcu kapasiteli uçakla gerçekleştirdik. İsrail gerçekten yeni bir pazar. Corendon Dutch Airlines olarak hedefimiz diğer destinasyonlarda da uyguladığımız gibi yaz döneminde de bu uçuş sayını arttırmaktır. Hollandalılar yeniliklere açık toplum oldukları için biz de yeni bölgeleri merak eden turistlere yönelik bu pazarda iddialıyız." dedi. 
 
Öztürk şöyle devam etti: "Bunun yanında Hollanda'da İsrail kökenli insanlar yaşıyor ve bu toplum için de kendi ülkelerinde tatil imkânı sunuyoruz. Daha önce de Fas ve Makedonya'ya Corendon Dutch Airlines olarak uçuşlarımızı gerçekleştirmiştik. 1 Kasım 2011 itibari ile Mısır'ın Luxor ve Sharm El Sheik, Nisan itibariyle de Yunan adalarından Rhodos ve Kos, Portekiz'den Faro'ya uçuşlarımız başlayacak. Türkiye, Bulgaristan ve Yunan adalarında zaten pazar lideriyiz ve bunun dışındaki yeni tatil destinasyonlarında önemli bir pay almak istiyoruz. 1997 yılında kurulan Corendon şu anda Hollanda'daki Türkiye pazarında birinci, Belçika'da ise üçüncü sırada bulunuyor. Bu bizi gururlandırıyor. Bu uçuşlarımız yanı sıra haftada 7 gün İstanbul ve Antalya uçuşlarımız kış döneminde de devam ediyor. 20 Şubat 2012 tarihinden itibaren pazartesi ve cuma günleri olmak üzere haftada 2 gün Eindhoven şehrinden İstanbul'a direkt uçuşlarımız olacak. Bunun yanında Hollanda'da yaşayan vatandaşlarımızı da Anadolu'nun değişik şehirlerine düzenlediğimiz uçuşlarla taşımaya devam ediyoruz" dedi. (Son Dakika)
CORENDON UÇUŞLARA BAŞLADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
ISPARTA - ANK. ISPARTA - ISTANBUL SEFERLERİ İÇİN DÜŞÜNMEZLERMİ ISPARTA HAVALİMANINDA ÜCRETLERİN DİĞERLİMANLARA GÖRE ÇOK DÜŞÜK OLMASI ARTI BİR UNSUR DEĞİLMİ SELAMLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sanırım Corendon'da kokpit-kabin ile üst kademe yönetimi arasında centilmenlik anlaşması var. kimse kimsenin işine karışmıyor. Aşağıda askeri mantaliteli sabit ve kapalı grup yaratma çabası içindeki acemi, basiretsiz Uçuş işletme bu şekilde yöneticilik yapmaya devam ederse neler ile karşlasacağını tahmin bile edemez. Koltuk korkusu ile olusturulmuş olan 5 li voltranlar bu kadar ah ve bu kadar hata ile nereye kadar gidecekler merak ediyorum. Tek dertleri kendilerinden olmayanlardan kurtulmak. Gelecek yaza bakalım bize daha neler yaşatacaklar. Şirketin 100de 60'şı zaten yabancı pilot. Avrupada işler düzelirse göreceğiz kaç tanesi bizlerle uçmaya devam edecek. Biraz daha profesyonel olmalısınız. Kimsenin ekmeği ile oynamayın Uçuş işletme..!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BENCE YENİ 737 DAHA CORENDON NL YE VERSİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
corendona basarilar kisa zaman icinde baya guzel isler yapti yolun acik olsun. corendon eski calisani ams base

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000