09 Nisan 2010, Cuma 08:25:14

Corendon KKTC uçuşlarına başladı

Corendon Havayolları, KKTC'ye turist taşımaya başladı. Şirket, bundan böyle her Pazartesi, Amsterdam’dan Antalya bağlantılı olarak Ercan’a sefer yapacak.
  • CAS shovunu iyi yaptı. Çiçekler, basın vs... KKTC için önemli bir uçuştu. Teşekkürler Corendon. Umarız bu uçuşlar tarifeli olarakta devam eder.
  • İlk sefer harikaydı. Hem Yer hizmetleri hem de karşılayan acenta büyük bir show yaptı. KKTC ye katkılarından dolayı CAS a ve Corendona teşekkürler. Ülkemizin reklamını en iyi sizler yapıyorsunuz.
  • HAYIRLI UĞURLU OLSUN,ERCAN DAN DA AMS DAM SATIŞI YAPILIRA GUZEL YOLCU CIKAR BASARILAR DILERIM , NEVINIM HAYIRLI OLSUN....AYORGI
  • Yeni kulenin kapasitesi zaten çok yüksekti bana biraz boşuna harcama gibi gözüküyordu ama bari %25 ini doldurmuş oluruz :D

KKTC Turizm, Çevre ve Kültür Bakanlığı’nın da katkılarıyla CAI 804 sefer sayılı Amsterdam-Antalya-Ercan seferi ile saat 10.20’de Ercan’a iniş yapan Corendon Havayolları yolcuları KKTC'de heyecan yarattı.

70 kişilik ilk Hollandalı turist kafilesini Kıbrıs'a götüren şirket, seferlerini daha sonra haftada ikiye çıkarmayı planlıyor.

Ercan’da çiçeklerle karşılanan turistler, otobüslerle kalacakları otele götürüldü.

Corendon KKTC uçuşlarına başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
CAS shovunu iyi yaptı. Çiçekler, basın vs... KKTC için önemli bir uçuştu. Teşekkürler Corendon. Umarız bu uçuşlar tarifeli olarakta devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İlk sefer harikaydı. Hem Yer hizmetleri hem de karşılayan acenta büyük bir show yaptı. KKTC ye katkılarından dolayı CAS a ve Corendona teşekkürler. Ülkemizin reklamını en iyi sizler yapıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HAYIRLI UĞURLU OLSUN,ERCAN DAN DA AMS DAM SATIŞI YAPILIRA GUZEL YOLCU CIKAR BASARILAR DILERIM , NEVINIM HAYIRLI OLSUN....AYORGI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yeni kulenin kapasitesi zaten çok yüksekti bana biraz boşuna harcama gibi gözüküyordu ama bari %25 ini doldurmuş oluruz :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000