12 Kasım 2014, Çarşamba 13:31:17

CORENDON HER ALANDA BÜYÜYOR

Corendon Airlines'ı da bünyesinde bulunduran Corendon Grubu, büyümeye devam ediyor. Grubun yeni yatırımı otel alanında oldu.
  • Otel işine girip ayakta kalan havayolu duymadım. İstanbul havayolları, Sky hep aynı yolda gittiler.
  • Herşey iyi de şu hacıyı almasaydı daha iyi olacaktı. Şimdi yandaş havayolu kategorisine girdi. Yakında THY na benzersiniz..
  • Sanki bu filmi daha evvel görmüs gibiyim...!!!...Hayirli isler !
  • Ben THY den baska havayolu tanimaaaaam ele mi para verecem heee

Corendon Hotels&Resort  ,Corendon Turizm grubunun otel işletmeciligindeki markası olarak büyümesine devam ediyor,  portföyüne kattığı diğer bir otel de The Blue Bosphorus Hotel/Gündoğan Bodrum oldu.

Bodrum bölgesinde, hem Corendon Airlines ile hem de Corendon Travel ile etkinliğini ciddi şekilde hissettiren Corendon Grubu, Bodrum bölgesinde yaptığı bu otelcilik yatırımı ile daha da güçlenmiş oluyor.

Corendon Travel olarak Hollanda ve Belçika’dan yıllık 40-45 bin turisti Bodrumda konaklatan grup, Bodrum bölgesinde İngiltere pazarından sonra ikinci ve üçüncü büyük pazar olan Hollanda’da 1 numaralı Belçika’da 2 numaralı Türk tur operatörü olarak yer alıyor.

Corendon Airlines, Bodrum Bölgesi için 2014 yılında 602 uçuş ile 112.608 koltuk, 2015 yılında 712 uçuş ile 130.000 koltuk kapasitesi olarak, öncelikle Hollanda ve Belçika’dan daha sonra İskandinav ülkelerinden (İsveç, Norveç, Finlandiya, Danimarka), Polanya’dan, Fransa’dan, Sırbistan’dan, İspanya’dan ve İran’dan uçuş planlarını yapmış durumda.

Yeni yatırımları hakkında açıklamalarda bulunan Corendon kurucu ortağı Yıldıray Karaer, Antalya /Lara, Çeşme ve Alaçatı, Bodrum/Kıyıkışlacık ve Bodrum/Gündoğan’da olmak üzere Türkiye'deki otel işletmeciliğindeki yelpazesini genişletirken, aynı zamanda Hollanda’daki otel yatırımlarının da yakın zamanda lansmanını yapacaklarını söyledi.THE BLUE BOSPHORUS HOTEL'İN ÖZELLİKLERİ

Corendon Grubu, bünyesine yeni katmış olduğu “The Blue Bosphorus Hotel” Gündoğan bölgesinde olup 188 deluxe oda, 10 özel villa, toplantı salonları, A la carte restaurantları, deniz manzaralı terasları, 3000 m² ile Bodrum Bölgesinin en büyük SPA merkezi,  elegant ambiyansı ve servis kalitesi ile hem Türkiye turiziminin incisi Bodrumda farklı ülkelerden gelen misafirlerine en iyisini sunarken, aynı zamanda yaz düğünlerinin, şirket toplantılarının yeni mekanı olabilecek imkanlara sahiptir.  The Blue Bosphorus Hotel, Gündoğan merkezine 4 km, Bodrum merkezine 28 km, Bodrum havalimanına 53 km mesafededir.

CORENDON HER ALANDA BÜYÜYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

bulaşmak ~ 4 yıl önce
Otel işine girip ayakta kalan havayolu duymadım. İstanbul havayolları, Sky hep aynı yolda gittiler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoca ~ 4 yıl önce
Herşey iyi de şu hacıyı almasaydı daha iyi olacaktı. Şimdi yandaş havayolu kategorisine girdi. Yakında THY na benzersiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tekrar ??? ~ 4 yıl önce
Sanki bu filmi daha evvel görmüs gibiyim...!!!...Hayirli isler !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kral ~ 4 yıl önce
Ben THY den baska havayolu tanimaaaaam ele mi para verecem heee

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000