04 Temmuz 2017, Salı 09:57:06

Corendon filosuna yeni uçak

Corendon Havayolları, Hi Fly'dan A340-500 tipi uçak kiraladı.
  • Sanki uçağı Nijeryada görmüş gibi konuşuyorsun :) Google 'a tescilini yaz detaylar gelir ;) Neymiş uçak Arik air'de uçmuştu, ben gördüm şahidim :)
  • Hi Fly denen Portekizli şirketten Nijerya operasyonu için A330 kiralanmıştı. Uçak sürekli arıza yapıyor o uçağın yapamadığı seferleri Atlas'ın kendi A321'leri yapıyordu. Dilerim Corendon da aynı sıkıntıları yaşamazlar. Bol şans
  • Anladigim kadariyla yasanan yogunluk nedeniyle en hizli cozumu bulmuslar.. tebrik ederim bu sene gecen sene ile kiyaslanmaz ama turizmin toparlandigini gorebiliyoruz. Bilmeyen arkadaslar icin; wet lease baska bir havayolu sirketinden ekibiyle birlikte ucak kiralama anlamina geliyor. Muhtemelen corendon sirketinden birkac kabin memuru ucuslara katilacaktir. Hayirli olsun.
  • Bu seri ellerde kaldi, eskidi, ucuz oldu, yeni modellerle rekabet edemiyor, herkes kiralayabiliyor

Corendon Havayolları, Hi Fly'dan A340-500 tipi uçak kiraladı.

Geçtiğimiz yıl yaşanan krizin ardından bu yaz sezonunun oldukça yoğun geçmesi, şirketleri de harekete geçirdi. Corendon Havayolları, Portekiz merkezli Hi Fly'dan CS-TFX kuyruk tecsilli Airbus A3400-500 tipi uçağı kiraladı.

Geçtiğimiz günlerde Corendon Turizm Grubu Kurucu ortağı Atilay Uslu; 'Şu an için yatak kapasitesinde sorun yok, uçak konusunda sorun var. 3 havayolu şirketimiz var. Bunların hepsi dolu ve biz uçak bulmaya çalışıyoruz' ifadelerini kullanmıştı.

©AirportHaber 

Corendon filosuna yeni uçak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

A345'e ~ 1 yıl önce
Sanki uçağı Nijeryada görmüş gibi konuşuyorsun :) Google 'a tescilini yaz detaylar gelir ;) Neymiş uçak Arik air'de uçmuştu, ben gördüm şahidim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlas Global ~ 1 yıl önce
Hi Fly denen Portekizli şirketten Nijerya operasyonu için A330 kiralanmıştı. Uçak sürekli arıza yapıyor o uçağın yapamadığı seferleri Atlas'ın kendi A321'leri yapıyordu. Dilerim Corendon da aynı sıkıntıları yaşamazlar. Bol şans

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wetlease ~ 1 yıl önce
Anladigim kadariyla yasanan yogunluk nedeniyle en hizli cozumu bulmuslar.. tebrik ederim bu sene gecen sene ile kiyaslanmaz ama turizmin toparlandigini gorebiliyoruz. Bilmeyen arkadaslar icin; wet lease baska bir havayolu sirketinden ekibiyle birlikte ucak kiralama anlamina geliyor. Muhtemelen corendon sirketinden birkac kabin memuru ucuslara katilacaktir. Hayirli olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A330 seri ~ 1 yıl önce
Bu seri ellerde kaldi, eskidi, ucuz oldu, yeni modellerle rekabet edemiyor, herkes kiralayabiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000