27 Ocak 2016, Çarşamba 14:36:27

Corendon filosu yenileniyor

Avrupa’da ve Türkiye’de yaptığı önemli girişim ve yatırımlarla özellikle Türkiye turizmine büyük katkıda bulunan Corendon Turizm Grubu şirketlerinden Corendon Airlines, filosunu gençleştirmek için düğmeye bastı
  • sabiha gökçende 2 uçagı base durumda saw dan iran ve beyrut uçşları yapıyo.
  • Tebrikler corendon. Kazasız belasız yolculuklar dilerim.
  • Son yıllarda ülke turizmine katkısı ile adından sıkca söz ettiren şirkete ülkece sahip çıkmak gerek. Bu ülkeye vergi olarak, istihdam olarak, turizmine katkı olarak hizmet veren şirketleri desteklemezsek, ileride çok daha vahim durumlar ülkemizi ve camiayı bekliyor olacak. Artık karalama ve koşanın paçasından tutma huylarımızı bir yere bırakıp, emek veren, yüzlerce, binlerce çalışanı olan bu tarz denetim altındaki şirketlere destek olmak gerek.
  • En iyi don corendon demişler kaptanlarımız

Avrupa’da ve Türkiye’de yaptığı önemli girişim ve yatırımlarla özellikle Türkiye turizmine büyük katkıda bulunan Corendon Turizm Grubu şirketlerinden Corendon Airlines, filosunu gençleştirmek için düğmeye bastı.

Corendon Turizm Grubu şirketlerinden Corendon Airlines ve Corendon Dutch Airlines,  filosunu gençleştirme ve genişletme programları dahilinde yeni uçaklara yönelmeye devam ediyor. Havayolu, 2016 yılı için bünyesindeki Türkiye tescilli uçaklarından ikisini ve Hollanda tescilli uçaklarından ise birini yenileyerek filosunu gençleştirdi.

18-20 Ocak’ta Dublin’de gerçekleşen Air Finance Conference’da, Nisan 2017’de filosuna dahil edeceği fabrika çıkışlı Boeing 737-800 Sky Interior’ın anlaşmasını imzalayan Corendon Airlines, bu yeni nesil uçak ile birlikte filosundaki Boeing 737-800 sayısını da 15’e çıkaracak.

Konforlu uçuşlar için ‘Sky Interior’

12 Nisan 2005’te gerçekleştirdiği ilk uçuş ile sektöre merhaba diyen ve 2015 yılında 2,5 milyon yolcu taşıyan Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer: “Misafir memnuniyetini artırmak amacıyla filomuzu daha konforlu bir kabin tasarımı sunan ‘Sky Interior’ diye tabir edilen uçaklarla yeniledik. ‘Sky Interior’ kabin tasarımında aydınlatma, gökyüzü hissini uyandıran yumuşak mavi tonda olacak. Kabin yan duvarları, geniş pencere oyuklarıyla tasarlanarak, daha geniş görüş açısı sunacak ve uçuş keyfini arttıracak. 737'lerin yeni baş üstü dolapları daha geniş bagaj imkanı sağlarken, az yer kaplayarak kabinde daha ferah bir ortam yaratacak” diye belirtti.

Karaer; 2016 yılında ise Türkiye’de turizm sektörünün aşağı yönde bir ivme almasını öngördüklerini, fakat buna karşın bu sene itibarıyla yüzde 100 artış beklenen İspanya gibi destinasyonlar sebebiyle, havacılık alanındaki yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Corendon filosu yenileniyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

saw ~ 2 yıl önce
sabiha gökçende 2 uçagı base durumda saw dan iran ve beyrut uçşları yapıyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
Tebrikler corendon. Kazasız belasız yolculuklar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Corendon ~ 2 yıl önce
Son yıllarda ülke turizmine katkısı ile adından sıkca söz ettiren şirkete ülkece sahip çıkmak gerek. Bu ülkeye vergi olarak, istihdam olarak, turizmine katkı olarak hizmet veren şirketleri desteklemezsek, ileride çok daha vahim durumlar ülkemizi ve camiayı bekliyor olacak. Artık karalama ve koşanın paçasından tutma huylarımızı bir yere bırakıp, emek veren, yüzlerce, binlerce çalışanı olan bu tarz denetim altındaki şirketlere destek olmak gerek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TangoCharlie ~ 2 yıl önce
En iyi don corendon demişler kaptanlarımız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayarsızlar ~ 2 yıl önce
ille her herde ayarsızlığını belli edecek sizin ''kaptanlarınız''
Don Lastiği ~ 2 yıl önce
İşte o yırtık dondan çıkan şeylere "kaptan" diyoruz biz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000