02 Mayıs 2011, Pazartesi 11:00:09

Corendon Dutch'da İlk Uçuş Heyecanı

Corendon Havayolları’nın operasyonlarına esneklik, hız ve çeşitlilik katmaya yönelik olarak Hollanda’da kurduğu yeni havayolu şirketi Corendon Dutch Airlines ilk uçuşunu yaptı.
  • tebrikler corendon... 1 mayısta da Antalya meydanına iniş yapıldı...hoşgeldiniz mualla kaptanım:) Antalya için ilk operasyoncu Müzeyyen TUĞLU:)
  • Hayırlı olsun bu güzel şirkete..Herşeyin en iyisine layıklar..Tüfek.
  • herkes corendon'a hayırlı olsun demiş,aksine atm dalaman havalimanına hayırlı olsun,ayrıca corendonu kışında görmek isteriz....................
  • Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, Allah utandırmasın...

28 Nisan tarihinde resmi olarak kuruluşu gerçekleştirilerek Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda 500’ü aşkın davetlinin karşıladığı filonun ilk uçağı Cornelis Haga, Hollanda Kraliçesi Beatrix’in tacını giydiği gün olan 30 Nisan’da Dalaman’a indi. Dalaman’da bir havacılık ritüeli olan su takı merasimi ile karşılanan uçak, yaz sezonunda yoğun olarak iniş yapacağı havalimanlarından biri olan Dalaman’a ilk merhabasını dedi. Türkiye’de onun üzerinde destinasyona Avrupa’dan direkt uçuşlar düzenleyen Corendon Airlines ve Hollanda bayraklı Corendon Dutch Airlines ile 28 ülkede, 91 şehre uçabilmek mümkün.

Corendon Dutch'da İlk Uçuş Heyecanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
tebrikler corendon... 1 mayısta da Antalya meydanına iniş yapıldı...hoşgeldiniz mualla kaptanım:) Antalya için ilk operasyoncu Müzeyyen TUĞLU:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hayırlı olsun bu güzel şirkete..Herşeyin en iyisine layıklar..Tüfek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
herkes corendon'a hayırlı olsun demiş,aksine atm dalaman havalimanına hayırlı olsun,ayrıca corendonu kışında görmek isteriz....................

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, Allah utandırmasın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000