02 Temmuz 2014, Çarşamba 14:34:15

CORENDON DA FORTUNE 500'DE

Corendon Havayolları, Fortune Dergisi'nin yayınladığı Fortune 500 Türkiye Listesi'nde bu yılda ilk 300’e girerek 3. kez Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasındaki yerini aldı.
  • Corendon ile TK neden karşılaştırılır ki? Kim ne fayda sağlamaya çalışıyor? Her iki firma da Türkiye için katma değer yaratıyor. Gidin kendi özel sorunlarınızı ayrı platformlarda paylaşın lütfen. Tebrikler Corendon! Tebrikler TK!
  • Sizinle gurur duyuyoruz.
  • Sevgili Kardeşim, Corendon çok yeni bir gurbetçi şirket!!! Sahipleri Hollandaki gurbetçiler!!! Bundan 15 sene önce dönercilik yapıyorlardı!! Sonra uçak bileti saymaya başladılar!! Peşinden turizimcilik derken, Corendon'u kurdular!! Fazla deneyimleri olmadıgı halde çok iyi yönetiyorlar Corendon'u!! 10 yıllık bir şirketten fazla birşeyler bekliyemezsiniz!! Benim 4 arkadaşım şu anda hâlâ Corendon da uçuyorlar!!! Memnunlar!!! Ama her şirkette olduğu gibi Corendoda çeşitli sorunlar var!! Zamanla bu sorunlarda giderilecektir!! Ama birde THY ye bakın!!! Herkez birbirinin kuyusunu kazıyor!!! Takunyalılarla dolmuş TK!! Dindar değil diye milletin kuyusunu kazıyorlar!! Ilden çıkarılmıyayım diye camide görünmek moda oldu TK da!!! Sevgili arkadaşım, ben Corendon yönetimini tercih ederiyorum!! Direct to the point!!! Capt. Plt. Önder
  • Sayın kaptanım buyrun sizi corendona alalım. 3 gun sonra kaçar geri gelirsiniz.

Corendon Havayolları, Fortune Dergisi'nin yayınladığı Fortune 500 Türkiye Listesi'nde bu yıl da ilk 300’e girerek  3. kez Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasındaki yerini aldı.

ABD'de yayımlanan ve dünyanın en itibarlı iş dergisi olan Fortune, 1955 yılından bu yana "Fortune 500" markasıyla dünyanın en büyük şirketlerini açıklıyor. Türkiye´de de 2007 yılından bu yana düzenli olarak hazırlanan “Fortune 500 Türkiye”nin Temmuz 2014´te açıklanan 2013 sonuçlarına göre Corendon Havayolları listeye 297. sıradan girerek bir kez daha Türkiye´nin en büyük 500 şirketi arasında yer aldı.

Şirketleri net satışlar, faiz/vergi öncesi kar-zarar, aktif toplam ve öz kaynak değerlerine göre sıralayan Fortune 500 Türkiye’nin sonuçlarını değerlendiren Corendon Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Batuğhan Karaer şu açıklamalarda bulundu: “Dünyanın en prestijli araştırmalarının başında gösterilen değerlendirmenin Türkiye ayağında yer almak bizler için gurur verici. 2004 yılında temelleri atılan Corendon Havayolları 10 yıldır sürdürdüğümüz istikrarlı büyüme politikaları sayesinde bugün Türkiye´nin ve Avrupa’nın önde gelen firmalarından birisi olarak yoluna devam ediyor. Dünya genelindeki ekonomik sıkıntılardan dolayı birçok şirketin ancak büyüklüğünü korumakla yetindiği bir dönemde gerek Türkiye pazarında gerekse yurtdışında yeni pazarlarda büyüyerek ciromuzu kontrollü bir biçimde arttırıyoruz. Bu büyüme potansiyelimiz sayesinde önümüzdeki sene sıralamamızı daha da ileriye taşıyarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırmak hedefi ile çalışıyoruz.”

Gerek hizmet kalitesi gerekse sektöre getirdiği yeniliklerle uluslararası hava taşımacılığının önde gelen firmaları arasında adından sıkça söz ettiren Corendon Havayolları, 2012 yılı itibariyle her sene sektörün en itibarlı değerlendirme araştırmaları Capital 500 ve Fortune 500 listelerinde “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi” arasında yer almaya devam ediyor.
 

CORENDON DA FORTUNE 500'DE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Turkiye ~ 4 yıl önce
Corendon ile TK neden karşılaştırılır ki? Kim ne fayda sağlamaya çalışıyor? Her iki firma da Türkiye için katma değer yaratıyor. Gidin kendi özel sorunlarınızı ayrı platformlarda paylaşın lütfen. Tebrikler Corendon! Tebrikler TK!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sizinle gurur duyuyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sevgili Kardeşim, Corendon çok yeni bir gurbetçi şirket!!! Sahipleri Hollandaki gurbetçiler!!! Bundan 15 sene önce dönercilik yapıyorlardı!! Sonra uçak bileti saymaya başladılar!! Peşinden turizimcilik derken, Corendon'u kurdular!! Fazla deneyimleri olmadıgı halde çok iyi yönetiyorlar Corendon'u!! 10 yıllık bir şirketten fazla birşeyler bekliyemezsiniz!! Benim 4 arkadaşım şu anda hâlâ Corendon da uçuyorlar!!! Memnunlar!!! Ama her şirkette olduğu gibi Corendoda çeşitli sorunlar var!! Zamanla bu sorunlarda giderilecektir!! Ama birde THY ye bakın!!! Herkez birbirinin kuyusunu kazıyor!!! Takunyalılarla dolmuş TK!! Dindar değil diye milletin kuyusunu kazıyorlar!! Ilden çıkarılmıyayım diye camide görünmek moda oldu TK da!!! Sevgili arkadaşım, ben Corendon yönetimini tercih ederiyorum!! Direct to the point!!! Capt. Plt. Önder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Capt. Plt. Önder'e ~ 4 yıl önce
Sayın kaptanım buyrun sizi corendona alalım. 3 gun sonra kaçar geri gelirsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000