03 Temmuz 2008, Perşembe 13:21:07

CORENDON BACAKLARI UZATTIRACAK

Akaryakıt fiyatlarındaki artış yüzünden krizin eşiğinde bulunan havayolları kemerleri sıkmaya devam ederken Corendon Havayolları 35 inçlik mesafesi olan koltuklardan 15 euro fark alarak ek gelir sağlayacak.
  • Bütün hastalıklar hazımsızlıkla başlar..! Kendi kendine kulvar belirlemek hazımsızlık göstergesidir. İyi olmaya devam edin ki bizler de sizleri örnek olarak göstermeye devam edelim!
  • Selamlar; Corendon'u Freebird gibi kaliteyi çok üst düzeyde tutmayı başarmış,ve tüm personeline oldukça değer veren,planlı,kişisel hırsların ve başarısızlıkların olmadığı bir şirketle kıyaslamak oldukça yanlıştır.Kulvarlar farklıdır. Corendon için bilgi sahibi olmadan atıp tutan kişiler ise neyin mücadelesini veriyor anlam veremedim.Ortada olmayan bişey için iddalaşmak ayrı bir saçma.İşleyişi iyidir.Çalışanları mutludur.Olurda filo büyütürse o zaman acımasız eleştrenlerin Tebrik etme erdemini gösterememeleri ayrıca bir zaaf ve yüzsüzlük olur.. Saygılar..
  • ben bu captain adli arkadasi hatirladim.bir ara LTBA da degnekcilige soyunmus park yeri de park yeri diyordu.Simdi de kendi sirketine mi sardi?yazik oluyor corendondaki arkadaslara.ne kotu boyle bir FEO nuz var.
  • Son bir yıldır bakıyorum da şirketlerimiz arasında her açıdan en iyi sayılabilecek iki şirket var. Corendon ve Freebird... Keşke diğerleri içinde güzel şeyler duysak...

Petrol 145 doları aşınca havayolu şirketleri önlem üstüne önlem almayı sürdürüyor. Dünya genelinde yaşanan krize karşı çareyi tasarruf önlemlerini artırmakta bulan şirketlerin birçoğu,  ücretli ikram uygulamasına geçerek ikramdan kazanç sağlama, geniş koltukları daha yüksek fiyata satarak ekstra gelir elde etme, koltukları sıkıştırarak uçağın kapasitesini arttırma ve mümkün olduğunca az bagaj taşıma gibi yöntemleri kullanmaya başladı.

Amsterdam ve Antalya merkezli operasyon yapan Corendon Havayolları da daha önce bagajda kilo sınırlaması, yakıt fiyatını yaz sezonu sonuna kadar sabitleme gibi bir takım önlemlere bir yenisini daha ekliyor.

Şirket, Hollanda ve Belçika’dan ağırlıklı olarak Antalya, Bodrum, İstanbul, Dalaman ve İzmir'e gerçekleştirdiği seferlerinde ek gelir getirmesi için 35 inç mesafesi olan koltukları 15 euro farkla satacak. Şirket, 35 inç’lik koltuklara ekstra ücret uygulayarak 550 bin dolarlık ek kaynak yaratmayı hedefliyor.

CORENDON BACAKLARI UZATTIRACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

DOST ~ 10 yıl önce
Bütün hastalıklar hazımsızlıkla başlar..! Kendi kendine kulvar belirlemek hazımsızlık göstergesidir. İyi olmaya devam edin ki bizler de sizleri örnek olarak göstermeye devam edelim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimsesiz ~ 10 yıl önce
Selamlar; Corendon'u Freebird gibi kaliteyi çok üst düzeyde tutmayı başarmış,ve tüm personeline oldukça değer veren,planlı,kişisel hırsların ve başarısızlıkların olmadığı bir şirketle kıyaslamak oldukça yanlıştır.Kulvarlar farklıdır. Corendon için bilgi sahibi olmadan atıp tutan kişiler ise neyin mücadelesini veriyor anlam veremedim.Ortada olmayan bişey için iddalaşmak ayrı bir saçma.İşleyişi iyidir.Çalışanları mutludur.Olurda filo büyütürse o zaman acımasız eleştrenlerin Tebrik etme erdemini gösterememeleri ayrıca bir zaaf ve yüzsüzlük olur.. Saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akil ~ 10 yıl önce
ben bu captain adli arkadasi hatirladim.bir ara LTBA da degnekcilige soyunmus park yeri de park yeri diyordu.Simdi de kendi sirketine mi sardi?yazik oluyor corendondaki arkadaslara.ne kotu boyle bir FEO nuz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOST ~ 10 yıl önce
Son bir yıldır bakıyorum da şirketlerimiz arasında her açıdan en iyi sayılabilecek iki şirket var. Corendon ve Freebird... Keşke diğerleri içinde güzel şeyler duysak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000