08 Ağustos 2012, Çarşamba 10:50:54

CORENDON ANTALYA'DA BULUŞTURDU...

Corendon Havayolları Ramazan ayı dolayısıyla Antalya'da iftar daveti düzenledi...
  • her Corendon haberinin altına yok maaş zammıyla, yok operasyonla, yok istifasıyla alakalı bir polemik yaratmak zorundamısınız? herkes işinin zorluğuna, bilgisine, eğitimine, bölümüne vs. görede maaş alıyor. önemli olan zihniyet, ne kendini üstün görme, ne karşısındakini küçümseme, nede şirketinden 200 € yada herneyseye ayrılma kabul edilebilir. 100 kgluk bilmem kaç euroluk, dolarlık malzeme diyede ajite etmeninde alemi yok, bilinçli olan herkes, herkesin az çok işinin zorluğunu biliyor, tahmin edebiliyor... bu haber Corendon'la alakalı güzel bir organizasyondan bahsetmek için yapılmış, elbirliğiyle altında mahvettiniz, tebrikler...
  • Sen şimdi bunu yazdın ya insanları ajite ediyorsun.Şunu unutma teknisyenler şunu söyler birgün bir yerde buluşuruz diye...İşte anlayamadığın şey bu. okuyunca anlarsın belki;biz uçak teknisyenleri çalışırken kader birliği ederiz ben fiziksel sağlığımı arkadaşıma,arkadaşımda kendisininkini bana emanet eder.Hayatında 3 kiloluk patetes torbasından başka birşey taşımadığın için 100 kg lık 50-60 bin dolarlık parçayı takıp sökerken ne yaşandığını bilemezsin. Anlayamazsın. Bazılarımız şirket değiştirmiş olsada biz daima arkadaşız.Aklını başına alda konuş.Saksı falan son derece terbiyesizce bence sen Corendon Ailesine yakışmıyorsun.Ayrıca alt tarafı falan demişsin burdan yazma gel teknik ofise orda.Kalanlarında sana gerekli cevabı vereceğinden emin olabilirsin.
  • yemişim tekniği taktiği.. bu ne arkadaş bu ne hava ! alt tarafı teknisyensiniz.. gören atom fizikçisi sanacak. böyle gndem yaratarak (kel alakaya bak, adam iftarla teknik pers. istifasını aynı konu içinde değerlendirebilmiş, algıya bak, mentaliteye bak)kendi değerinizi yükseltmeye çalışıyorsunuz. egoyu değil kafayı büyütün kafayı, çalıştırın azıcık saksıyı!
  • teknik istifa depremi nedir yaa, bugün başka firma corendondan 250 € fazla verdi diye giderler, yarın ötekisi 350 € verdi diye ayrılırlar. sanki gidenin yerine yeni mezun geliyor, elbette tecrübeliler geliyor. teknikçiler istifa etti diye yasmı tutacak millet hey allam! teknik istifa etti bu sene iftar yemeği verilmesinmi, nasıl bi mantık bu ya. kimsenin yeri doldurulamaz değil, bunuda aklınızın bir köşesine yazın. bir şirketin ayakta kalabilmesi için tüm departmanlara ihtiyacı var!

Havacılık medyasından sadece AirportHaber'in davetli olduğu Antalya IC Airport Otel'de düzenlenen iftar programına, Corendon Havayolları Genel Müdürü Yıldıray Karaer, Antalya Vali Yardımcısı ve Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Mehmet Yavuz, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ender Okşar, IC Airport Genel Müdürü Ersel Göral, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMI) Antalya Havalimanı Başmüdürü Osman Serdar'ın yanısıra Corendon ve Antalya Havalimanı'ndan çok sayıda sektör temsilcisi ve davetli katıldı.

Corendon Havayolları Genel Müdürü Yıldıray Karaer, her yıl Ramazan ayında sektör temsilcileri ve çalışanlarıyla bir araya gelmek istediklerini ve bu nedenle Ramazan ayında iftarda buluştuklarını ifade etti.

Yıldıray Karaer, turizm ve havacılık sektörü için çok yoğun bir dönem olmasına rağmen kırmayıp katılan herkese teşekkür etti.

 

©AirportHaber

CORENDON ANTALYA'DA BULUŞTURDU...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

önemli olan... ~ 6 yıl önce
her Corendon haberinin altına yok maaş zammıyla, yok operasyonla, yok istifasıyla alakalı bir polemik yaratmak zorundamısınız? herkes işinin zorluğuna, bilgisine, eğitimine, bölümüne vs. görede maaş alıyor. önemli olan zihniyet, ne kendini üstün görme, ne karşısındakini küçümseme, nede şirketinden 200 € yada herneyseye ayrılma kabul edilebilir. 100 kgluk bilmem kaç euroluk, dolarlık malzeme diyede ajite etmeninde alemi yok, bilinçli olan herkes, herkesin az çok işinin zorluğunu biliyor, tahmin edebiliyor... bu haber Corendon'la alakalı güzel bir organizasyondan bahsetmek için yapılmış, elbirliğiyle altında mahvettiniz, tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yemişim tekniği diyene ~ 6 yıl önce
Sen şimdi bunu yazdın ya insanları ajite ediyorsun.Şunu unutma teknisyenler şunu söyler birgün bir yerde buluşuruz diye...İşte anlayamadığın şey bu. okuyunca anlarsın belki;biz uçak teknisyenleri çalışırken kader birliği ederiz ben fiziksel sağlığımı arkadaşıma,arkadaşımda kendisininkini bana emanet eder.Hayatında 3 kiloluk patetes torbasından başka birşey taşımadığın için 100 kg lık 50-60 bin dolarlık parçayı takıp sökerken ne yaşandığını bilemezsin. Anlayamazsın. Bazılarımız şirket değiştirmiş olsada biz daima arkadaşız.Aklını başına alda konuş.Saksı falan son derece terbiyesizce bence sen Corendon Ailesine yakışmıyorsun.Ayrıca alt tarafı falan demişsin burdan yazma gel teknik ofise orda.Kalanlarında sana gerekli cevabı vereceğinden emin olabilirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akilli ol ~ 6 yıl önce
yemişim tekniği taktiği.. bu ne arkadaş bu ne hava ! alt tarafı teknisyensiniz.. gören atom fizikçisi sanacak. böyle gndem yaratarak (kel alakaya bak, adam iftarla teknik pers. istifasını aynı konu içinde değerlendirebilmiş, algıya bak, mentaliteye bak)kendi değerinizi yükseltmeye çalışıyorsunuz. egoyu değil kafayı büyütün kafayı, çalıştırın azıcık saksıyı!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik?? ~ 6 yıl önce
teknik istifa depremi nedir yaa, bugün başka firma corendondan 250 € fazla verdi diye giderler, yarın ötekisi 350 € verdi diye ayrılırlar. sanki gidenin yerine yeni mezun geliyor, elbette tecrübeliler geliyor. teknikçiler istifa etti diye yasmı tutacak millet hey allam! teknik istifa etti bu sene iftar yemeği verilmesinmi, nasıl bi mantık bu ya. kimsenin yeri doldurulamaz değil, bunuda aklınızın bir köşesine yazın. bir şirketin ayakta kalabilmesi için tüm departmanlara ihtiyacı var!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000