21 Eylül 2016, Çarşamba 10:01:19

Corendon Air France-KLM ile anlaştı

Corendon Airlines sektörün öncü isimlerinden Air France-KLM Engineering & Maintenance ile yeni bir anlaşmaya imza attı.
  • Tebrikler Corendon....Allah yolunuzu açık etsin.
  • Teknik yöneticiler ortada yoklar, ne iş. Allah bilir buradan haberleri olmuştur anlaşmadan.
  • Birazda kabin Memurlarinin maasindan bahsedilse:(
  • BU REZALET NEDİR ARKADAŞ ?

Corendon Airlines sektörün öncü isimlerinden Air France-KLM Engineering & Maintenance ile yeni bir anlaşmaya imza attı.

Corendon Airlines, sektörün öncü isimlerinden Air France-KLM Engineering & Maintenance ile yeni bir anlaşmaya daha imza attı. Söz konusu anlaşma kapsamında AF-KLM E&M’in Amsterdam’da bulunan tesislerinde Corendon Türkiye ve Corendon Hollanda filolarında uçurulan 12 adet CFM56-7b motorunun büyük bakımlarının yapılacağı açıklandı. Projenin 2018 yılına kadar tamamlanması öngörülüyor. 

2013 - 2014 yılları arasında AF-KLM firmasının Corendon Airlines filosundaki ilk grup CFM56-7b motorlarında gerçekleştirmiş olduğu bakımların başarı ile tamamlanmasının ardından güncel bakım ihtiyaçları için Corendon’un tercihi yine AF-KLM’den yana oldu. Yine 2014 yılında imzalanan komponent bakım ve destek anlaşması da birlikteliğin pekişmesine katkı sağladı.

Corendon Airlines Kurucu Ortağı ve CEO’su Yıldıray Karaer yaptığı açıklamada; “AF-KLM ile mevcut iş ortaklığımızı genişletmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Geçtiğimiz yıllar içerisinde AF-KLM’den aldığımız teknik destek ve hizmet kalitesi bu kararı vermemizde büyük rol oynadı. İmzaladığımız anlaşma ile hem Türkiye hem de Hollanda filomuzdaki CFM56-7b motorlarımızın hangar seviyesi bakımları Amsterdam’daki KLM tesislerinde gerçekleştirilecek. Corendon Airlines olarak uçuş emniyeti ve teknik bakım kalitesine verdiğimiz önemi bu anlaşma ile pekiştirmiş olacağız. Güvenilir bir partner olan AF-KLM’in sunduğu teknik hizmetler ile mevcut seviyemizi daha da yükseklere taşımayı hedefliyoruz” dedi.   

AF-KLM E&M CEO’su Ton Dortmans ise “Corendon Airlines ile olan mevcut işbirliğimizi genişleterek her iki filonun motor bakım ihalesini kazandığımız için çok mutluyuz. AF-KLM olarak işbirliğimizin ileri seviyelere çıkartılması konusunda bundan sonra daha da gayretli olacağız” şeklinde konuştu. 

AF-KLM Commercial SVP Fabrice Defrance ise yaptığı ilavede “Corendon’un bize olan güveninden gurur duyuyoruz. Bu anlaşma ile süregelen işbirliğimizi güvence altına almış olduk ve gelecekte de arttırmaya niyetliyiz” diye konuştu.
Corendon Air France-KLM ile anlaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Havacı ~ 2 yıl önce
Tebrikler Corendon....Allah yolunuzu açık etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 2 yıl önce
Teknik yöneticiler ortada yoklar, ne iş. Allah bilir buradan haberleri olmuştur anlaşmadan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 2 yıl önce
senin sahip olduğun kadar boş ve gereksiz işlere ayıracak vaktimiz yok. Ondan olabilir mi? Merak etme, anlaşmalardan tüm teknisyenler dahil yöneticilerimizin de haberi var, fakat biz reklamı sevmeyiz, işimize bakarız!
ilginç?? ~ 2 yıl önce
sen nasıl bir şirkette çalışıyorsun acaba, gerçekten çok merak ettim..
ilginç ~ 2 yıl önce
ya senin bir zamanlar çalışıp şimdi çalışmadığın şirkette, yada hiç bir zaman bu zihniyetle kapısından bile giremeyeceğin bir şirkette. Sen burada cazgır kaynana gibi gezinip millete laf sokmaya devam et, senin hayat standardın bu. Yok ortada yoklarmış, yok buradan haberleri olmuşmuş vs. boş beleş işlerle uğraşıp millete laf atma. Sus ki adam sansınlar.
Cai crew ~ 2 yıl önce
Birazda kabin Memurlarinin maasindan bahsedilse:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 2 yıl önce
Saygıdeğer cabin crew, çalışma o zaman.
Nedir ~ 2 yıl önce
BU REZALET NEDİR ARKADAŞ ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000