26 Aralık 2008, Cuma 14:08:17

CORENDON '5' LEDİ

Antalya merkezli operasyon yapan Corendon Havayolları, Türk Hava Yolları’ndan iki adet Boeing 737-400 aldı.
  • Corendon Hava yollarına 2 adet 737/400 hayırlı olsun.Darısı 200 adet 737/800 e yakışır.
  • Sevgili arkadaslar bir cocuk hemen buyumuyor sirkette kolay buyumuyor corendonu kutlamak lazim duse kalka gidiyor hersene birileri bati veya batacak diyor ortagindan ayrildi ayrilacak diyor yazik bu kadar insani turkije goturuyor bir suru insana is ekmek veriyor onun batmasi veya sirketi satmasi turkije verecegi zarari turizimde bir olarak dusunmek bile istemiyorum kutlamak lazim bu dusmanim yada rakibimde olsa ayni dusunurum.Bende corendonun hollanda da rakibi olarak basarilarinin devamini dilerim ilkleri basamasini bizlerinde cesaretlendirip corendonun actigi yollanda devam etmek bizlerede nasip olur insallah.
  • Her zaman icin sirketlerin begenilen ve begenilmeyen taraflari olur, unutmayalim ki bazen sirketler istemedikleri kararlari almak zorunda kalabilriler, onemli olan calisanlarin haklarini sonuna kadar odenmesidir. Bu anlamda, ve kurallara baglilik anlaminda Corendon,iyi degil, en iyi sirketlerden biridir.
  • carini ve diğer yazı yazan kişiler abartmayın olayı.corendon'dan nefret edenler diye bir grup yok nerenizden uyduruyorsunuz?Laf kalabalığıyla lobi yapmaya çalışmayın.standart kalıplaşmış nasihatlerle kendinizi tatmin etmeyin.Bu şirketten ekmek yiyenler ihanet etmezler merak etmeyin.derdi sizi mi aldı.bilip bilmeden yorum yazmayın.

 

Türk işadamı Erol Uslu ve Yıldıray Karaer’in sahibi olduğu Antalya merkezli Corendon Havayolları, Türk Hava Yolları’ndan iki uçak satın alıyor. Boeing 737-400 tipi iki uçak sırasıyla Şubat ve Nisan aylarında Corendon filosuna katılacak.

Hollanda ve Belçika başta olmak üzere Avrupa’dan Türkiye’ye turistik charter (tarifesiz) uçuşlar düzenleyen Corendon Havayolları, bu uçakların filoya katılmasıyla 5 uçağa sahip olacak.

Uçakların kuyruk tescilleri ise TC-TJE ve TC-TJF olarak belirlendi.

Şirketin şu anda filosunda iki adet Boeing 737-400 ve bir adet de Boeing 737-300 tipi uçağı bulunuyor.            

CORENDON '5' LEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Rumuz ~ 9 yıl önce
Corendon Hava yollarına 2 adet 737/400 hayırlı olsun.Darısı 200 adet 737/800 e yakışır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rakip ~ 9 yıl önce
Sevgili arkadaslar bir cocuk hemen buyumuyor sirkette kolay buyumuyor corendonu kutlamak lazim duse kalka gidiyor hersene birileri bati veya batacak diyor ortagindan ayrildi ayrilacak diyor yazik bu kadar insani turkije goturuyor bir suru insana is ekmek veriyor onun batmasi veya sirketi satmasi turkije verecegi zarari turizimde bir olarak dusunmek bile istemiyorum kutlamak lazim bu dusmanim yada rakibimde olsa ayni dusunurum.Bende corendonun hollanda da rakibi olarak basarilarinin devamini dilerim ilkleri basamasini bizlerinde cesaretlendirip corendonun actigi yollanda devam etmek bizlerede nasip olur insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
Her zaman icin sirketlerin begenilen ve begenilmeyen taraflari olur, unutmayalim ki bazen sirketler istemedikleri kararlari almak zorunda kalabilriler, onemli olan calisanlarin haklarini sonuna kadar odenmesidir. Bu anlamda, ve kurallara baglilik anlaminda Corendon,iyi degil, en iyi sirketlerden biridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rekeli ~ 9 yıl önce
carini ve diğer yazı yazan kişiler abartmayın olayı.corendon'dan nefret edenler diye bir grup yok nerenizden uyduruyorsunuz?Laf kalabalığıyla lobi yapmaya çalışmayın.standart kalıplaşmış nasihatlerle kendinizi tatmin etmeyin.Bu şirketten ekmek yiyenler ihanet etmezler merak etmeyin.derdi sizi mi aldı.bilip bilmeden yorum yazmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000