14 Nisan 2014, Pazartesi 10:25:00

CORENDON 14 YAŞINDA

Corendon 14. kuruluş yıldönümünü Çeşme’deki yeni otelinde kutladı...
  • nice14 yıllara inşallah. bol kazançlı öncelikle kazasız belasız yüzyıllara dileğiyle.....e.dinç
  • Kerim toplasan 70 kisi secildi. Onlarda esi cocugu tum ailesiyle gitti. 2 gun 2 gece masraflar sirketten tatil yapildi. Saolsun gidenler merakimizi gidermek icin foursquareden dakka basi yerlerini bildirdilerki sag salim vardiklari gezdiklerini bildik,facebook ve instagramdan onlarca fotograf paylastilarki oralari gezmis ve yedikleri ictiklerini yemis kadar olalim diye. kimlerle calisiyormusuz yazik.
  • Ama şimdi iş değişti, haberde sanki o sırada görev başında olmayan personelin çoğunluğu etkinliğe katılmış gibi söz ediliyor. Yorumlardan böyle olmadığı anlaşılıyor. O halde Airporthaber bu yanlış bilgiyi düzeltmeli.
  • Keske personeline değer veren bir şirket olabilseydiniz. corendonda sadece yöneticiler değer görüyor.

Türkiye’nin en büyük turizm gruplarından biri olan Corendon Turizm Grubu çatısı altındaki Corendon Airlines ve Corendon Touristic, kuruluş yıl dönümlerini Ege’nin gözbebeği Çeşme Alaçatı’da eşsiz bir koyda konumlanan yeni aldıkları Corendon Premier Solto Hotel’de tüm personeli ile hafta sonu tatili yaparak kutladı.

Hollanda ve Belçika’dan Türkiye’ye en fazla turist getiren turizm grubu olan Corendon çatısı altındaki şirketlerden Corendon Airlines kuruluşunun 10.yılını, grubun incoming şirketi Corendon Touristic ise 14.yılını çalışanları ile birlikte kutlamak için şirketin merkezi olan Antalya’dan İzmir’e özel uçak kaldırdı. Grubun son otel yatırımı olan Alaçatı’daki Corendon Premier Solto Hotel’de konaklayan personel ve şirket yönetimi, 2 gün boyunca Alaçatı Ot Festivali’nde ve Çesme Jazz Festivali’nde eğlenerek sezon öncesi moral topladılar.

650 personeli olan şirketin Corendon Premier Solto Hotel’de düzenlenen kuruluş gala gecesinde, ilk gününden bu yana hizmet veren tüm personeline plaket takdim edildi. Çalışanlar plaketlerini Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve Corendon Touristic Genel Müdürü Bora Karaer’den aldı. Yıldıray Karaer’in personeline teşekkür etmek için yaptığı konuşma sırasında şirketten emekli olanlar, şirkette tanışıp evlenenler ve görev başında vefat edenleri anmasıyla gecede duygusal anlar yaşandı.CORENDON 14 YAŞINDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

ert. ~ 4 yıl önce
nice14 yıllara inşallah. bol kazançlı öncelikle kazasız belasız yüzyıllara dileğiyle.....e.dinç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gercekte olan ~ 4 yıl önce
Kerim toplasan 70 kisi secildi. Onlarda esi cocugu tum ailesiyle gitti. 2 gun 2 gece masraflar sirketten tatil yapildi. Saolsun gidenler merakimizi gidermek icin foursquareden dakka basi yerlerini bildirdilerki sag salim vardiklari gezdiklerini bildik,facebook ve instagramdan onlarca fotograf paylastilarki oralari gezmis ve yedikleri ictiklerini yemis kadar olalim diye. kimlerle calisiyormusuz yazik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kerim ~ 4 yıl önce
Ama şimdi iş değişti, haberde sanki o sırada görev başında olmayan personelin çoğunluğu etkinliğe katılmış gibi söz ediliyor. Yorumlardan böyle olmadığı anlaşılıyor. O halde Airporthaber bu yanlış bilgiyi düzeltmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Keske personeline değer veren bir şirket olabilseydiniz. corendonda sadece yöneticiler değer görüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000