24 Mart 2014, Pazartesi 15:19:27

SARIGÜL 3. HAVALİMANI İÇİN NELER DEDİ?

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, İstanbul'a yapılacak 3. Havalimanı Projesi'ni desteklediklerini söyledi. Ancak havalimanının yapılması planlanan yerin değiştirilmesi gerektiğini belirtti.
  • Bence. Yesilkoy. Hava alani. Buyutulse cok daha iyi olur yesilkoy diyorum. Cunku 70 seneden berin. Yesilkoy. Biliyoruz. Halada yesil koydur. Meydanidir Boyle gorduk. Yesilkoy. Genisletilsin. Bir tarafi. Filoriya. Guney tarafi. Askeri bolge. Askeri. Birlikleri Silivriye. Kaydirilsin. Cok daha. Rahat. Avrupa ve. Amerika Gibi. Askeri birlikler Sehir. Disinda. Olmalidir . Yesilkoy. Genisletildimi. Buyuk bir hava alani olur. Umarum bu. onerim. Sayin Basbaknim. Beki dikate. Alir. Sagilar sunuyorum.
  • Yorum yapan Büyük çoğunluğun bu konuda yetisi ve becerisi ve ufki derinliği olmamasına rağmen yorum yapıyor. Bunlar sırf siyaseten. Memleket hayrına değil. Görün ne kadar bölündüğümüzü
  • Erdoğanın dediği gibi, chp ve mhp zihniyet ve taktik değişikliğine gitmedikçe memlekette akp iktidardan indirilemez . Dolayısıyla ne sarıgül , ne kırmızıgüle ekmek yok . :)
  • 100 lira bahsine girerim ki seni ileride başımıza başbakan olarak getirecekler. Kimkime dumduma!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi ile CHP’nin yurtdışı temsilcileri, yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere biraraya geldi. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, bu toplantının ardından düzenlediği basın toplantısında, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sarıgül, 3. Havalimanı hakkında açıklamalarda bulundu.

"3. HAVALİMANI'NIN MUTLAKA SİLİVRİ’DE YAPILMASI GEREKİYOR"

3. Havalimanı'nın İstanbul için bir ihtiyaç olduğunu belirten Mustafa Sarıgül, şöyle konuştu:

"3. Havalimanı'nın yapılması lazım. Projeyi destekliyoruz. Ama yerine bakmamız lazım. 3. Havalimanı'nı daha önce Silivri bölgesindeydi ve Sayın Topbaş’ın hazırlatmış olduğu planlarda da Silivri bölgesindeydi. Sonra Sayın Topbaş ile Sayın Başbakan helikopterle gezdi. ’Şuraya istiyorum’ dedi ve 3. Havalimanı bir gecede Silivri’den direkt kuzey ormanlarının bulunduğu bölgeye geldi. Bu konuyu ayın 30’undan sonra tekrar müzakere edeceğiz. 3. Havalimanı'nın yapılması; Silivri olması gerekiyor. Şuan gösterilen bölge tamamen İstanbul’un kuzey ormanları bölgesidir. O bölgede yapılacak olan, bütün doğal dokuyu bozacaktır. Su kaynaklarının olduğu bir noktadır. O nedenle 3. Havalimanı'nın mutlaka Silivri’de yapılması gerekiyor."

SARIGÜL 3. HAVALİMANI İÇİN NELER DEDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bence. Yesilkoy. Hava alani. Buyutulse cok daha iyi olur yesilkoy diyorum. Cunku 70 seneden berin. Yesilkoy. Biliyoruz. Halada yesil koydur. Meydanidir Boyle gorduk. Yesilkoy. Genisletilsin. Bir tarafi. Filoriya. Guney tarafi. Askeri bolge. Askeri. Birlikleri Silivriye. Kaydirilsin. Cok daha. Rahat. Avrupa ve. Amerika Gibi. Askeri birlikler Sehir. Disinda. Olmalidir . Yesilkoy. Genisletildimi. Buyuk bir hava alani olur. Umarum bu. onerim. Sayin Basbaknim. Beki dikate. Alir. Sagilar sunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yorum yapan Büyük çoğunluğun bu konuda yetisi ve becerisi ve ufki derinliği olmamasına rağmen yorum yapıyor. Bunlar sırf siyaseten. Memleket hayrına değil. Görün ne kadar bölündüğümüzü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helluri ~ 4 yıl önce
sanki sen çok yetili ve beceriklisin..boşş boşş konuşuyosun.ufkun okadar derinki anlatamam!!her haberde bölücülük falan filan.ne kadar meraklısın bölünmeye.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Erdoğanın dediği gibi, chp ve mhp zihniyet ve taktik değişikliğine gitmedikçe memlekette akp iktidardan indirilemez . Dolayısıyla ne sarıgül , ne kırmızıgüle ekmek yok . :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanalpilot ~ 4 yıl önce
100 lira bahsine girerim ki seni ileride başımıza başbakan olarak getirecekler. Kimkime dumduma!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000