04 Eylül 2008, Perşembe 15:41:38

SAGA’DAN MUHTEŞEM ATILIM

Saga Havayolları, 2'si kesin satın alma, 2'si opsiyonlu 4 adet yeni 737-800 tipi uçak için Boeing ile anlaşma imzaladı.
  • allah kazasız belasız hayırlı ucuslar nasip eder saga havayollarına
  • Pegasusa da kiralayabilirler...)Önemli olan sektörde bir diğer oyuncunun daha yerini sağlamlaştırması, herkes için iyi bir şey.Tekrar hayırlı uçuşlar olsun.
  • SKY olur MKY olur sanamı kaldı!!!!
  • Bu uçakları da SKY'a kiralarlar herhalde!!!!

Satın alma anlaşmasının imza töreni Saga Havayolları'nın İstanbul Florya'daki genel müdürlük binasında düzenledi. Anlaşmayı Boeing adına  Ticari Uçaklar Avrupa, Rusya ve Orta Asya Bölge Müdürü Ryan Rubenstein ile Saga Airlines adına Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kolot imzaladı. Törene ayrıca, Boeing firmasından Ticari Uçaklar Avrupa Satış Müdürü  Jean Thouin, Boeing Türkiye Danışmanlarından  Celal Kavur ile Saga Airlines'ten Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Musa Alioğlu, Genel Müdür  Ali Birhan Temel ve Genel Müdür Yardımcısı Cemalettin Çelebi katıldı.

KOLOT: GURURLUYUZ
 
Törende konuşan  Abdulkadir Kolot, şirketin beş yılda  bu noktaya geldiğini belirterek " Filomuzda halen 4 adet Boeing yapımı uçak var. Bu sayıyı arttırma kararı aldık ve ilk yeni uçak anlaşmamızı Boeing ile yaptık. 2 uçak kesin satın alma, ikisi de aynı şartlarla opsiyonlu olmak üzere toplam 4 uçak için imza attık. Boeing ile yaptığımız bu işbirliğinden son derece mutluyuz. Havacılık sektöründe Türkiye'nin  büyümesinde bizim de katkımızın olmasından gurur duyuyoruz" dedi. 

SAGA

SAGA

SAGA’DAN MUHTEŞEM ATILIM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Rumuz ~ 10 yıl önce
allah kazasız belasız hayırlı ucuslar nasip eder saga havayollarına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Pegasusa da kiralayabilirler...)Önemli olan sektörde bir diğer oyuncunun daha yerini sağlamlaştırması, herkes için iyi bir şey.Tekrar hayırlı uçuşlar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
SKY olur MKY olur sanamı kaldı!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tembel Havacı ~ 10 yıl önce
Bu uçakları da SKY'a kiralarlar herhalde!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000