10 Mart 2012, Cumartesi 10:36:56

FERDA YAKAR'IN YENİ ADRESİ NERESİ OLDU?

Limak’ın işlettiği Priştina Havaalanı’ndaki genel müdürlük görevinden ayrılan Ferda Yakar yuvaya döndü. Yıllar sonra Çelebi ailesine yeniden katılan Yakar’ın yeni görevi ne oldu?
  • bu adam bastığı yeri kurutuyor neden mi samimi olmadığı için yapmacık olduğu için
  • Çelebi aklınlanmayacak demekki. Bundan sonra çelebiye ne olsa haktır. Dürüstükten çok uzak personelini hiç tanımdan hakkında yorumm yapan. Peroseni bir nebze düşünmeyen dürüstlükten çok uzak biri. Havalimanı işletmeciliğine ücretsiz izni getiren biri. Hiç bir yerdede uzun süra yapamıyor zaten. Ama hakkını yediği insanların ahı mutlaka çıkacaktır. Etme bulma dünyası burası.
  • Seviyoruz diyen arkadaş kesin hiç ücretsiz izine gitmeyen biridir yada sup,şef müdürdür.ferda yakar alttaki işçiye önem vermeyen biri.yöeteni koruru ama işçisinin hakkını hiç savunmazdı.kendinden başka kimsenin menfaatinide düşünmezdi.
  • ferda bey adına çok sevindim, yeni işiniz yeni yuvanız daim olsun, ben işçisini savubmayan çalışan yorumlarına katılmıyorum yıllarca ekmeğini yedim her daim arkamızda oldu. çelebi-ıc den sevgiler sizi unutmadık.
Sabiha Gökçen Havalimanı’nın da işletmecisi olan Limak’ın Priştina Havaalanı projesinden ayrılan Ferda Yakar’ın yeni adresi belli oldu.
Havacılık sektörüne Çelebi Hava Servisi’nde adım atan Ferda Yakar, yıllar sonra yuvasına geri döndü.

Çelebi Hava Servisi’nde harekat memuru olarak başladığı havacılık kariyerinde zirveye kadar yükselen Yakar, Çelebi-IC Çeçen Ortaklığı'ndaki Antalya Havalimanı 2. Dışhatlar Terminali’nin uzun süre Genel Müdürlüğü'nü yaptı.

Çelebi-IC ortaklığının ayrılmasıyla Fraport-IC Çeçen ortaklığında yine tüm terminallerin genel müdürlüğünü üstlenen Yakar, bu görevinden de istifa ettikten sonra Limak Priştina Havaalanı’nın genel müdürlüğü görevine getirilmişti. Ancak Ferda Yakar’ın buradaki görevi uzun sürmedi ve Kasım ayında istifa etti.
Bir süre sektörden uzak kalan Ferda Yakar, ilk göz ağrısı Çelebi ailesine geri döndü. Ferda Yakar, Çelebi Hava Servisi’nde proje koordinatörü olarak görev yapacak, yurtdışı projeleri ağırlıklı çalışacak.

Airporthaber.com

FERDA YAKAR'IN YENİ ADRESİ NERESİ OLDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

kamaşullah ~ 3 yıl önce
bu adam bastığı yeri kurutuyor neden mi samimi olmadığı için yapmacık olduğu için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hak yemeğe devam ~ 6 yıl önce
Çelebi aklınlanmayacak demekki. Bundan sonra çelebiye ne olsa haktır. Dürüstükten çok uzak personelini hiç tanımdan hakkında yorumm yapan. Peroseni bir nebze düşünmeyen dürüstlükten çok uzak biri. Havalimanı işletmeciliğine ücretsiz izni getiren biri. Hiç bir yerdede uzun süra yapamıyor zaten. Ama hakkını yediği insanların ahı mutlaka çıkacaktır. Etme bulma dünyası burası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Seviyoruz diyen arkadaş kesin hiç ücretsiz izine gitmeyen biridir yada sup,şef müdürdür.ferda yakar alttaki işçiye önem vermeyen biri.yöeteni koruru ama işçisinin hakkını hiç savunmazdı.kendinden başka kimsenin menfaatinide düşünmezdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ferda bey adına çok sevindim, yeni işiniz yeni yuvanız daim olsun, ben işçisini savubmayan çalışan yorumlarına katılmıyorum yıllarca ekmeğini yedim her daim arkamızda oldu. çelebi-ıc den sevgiler sizi unutmadık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000