30 Mayıs 2015, Cumartesi 08:07:18

Erzincan Üniversitesi SHYO ilk mezunlarını verdi

Erzincan Üniversitesi Ali Cavit Çelebioğlu Sivil Havacılık Yüksekokulu, dün düzenlenen törenle 28 öğrencisini mezun etti.
  • istanbul üniversitesi havcılık yer hizmetleri yönetiminden selamlar :)
  • Celebide işçi bile 1200 tl nin üzerinde maaş alıyor.dört sene okuyup 1000 tl alan arkadaş pt çalışıyor olmalısın...eğer öyleysen aldığın ücret güzel 3 gün haftada gel o parayı al fena değil...havacılıkta vardiyalı çalışmayan varmı?kaptan ekip teknisyen herkes çalışırken havacılığın şeklinimi değiştirecekler...bence gelişmeye bakın bu zihniyet çalıştığın şirkete bk atman bir yere getirmez seni.Güzel bir iş yapılmış gurur duy çalışıyorsan.tembellikten ayrıldıysanda otur haline bak.biliyorum hemen cevap yazacaksın ama tavsiyem kendine bak ve haline üzül.
  • -Nerden mezunsun? -EÜACÇSHY.. -Hayırlısı.
  • 4 sene oku 1000 lira maaş al eski çelebi personeli, sivil havacılık mezunu olarak tek tavsiyem Allah çelebiye düşürmesin

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Çelebi Havacılık Holding işbirliği ile kurulan, 2011 yılında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Erzincan Üniversitesi Ali Cavit Çelebioğlu Sivil Havacılık Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi.

Erzincan Üniversitesi Ali Cavit Çelebioğlu Sivil Havacılık Yüksekokulu, 2014-2015 eğitim yılı sonunda ilk mezunları için dün bir tören düzenlendi.

Törenle mezun olan 28  öğrenci, Çelebi Hava Servisi’nin IK yetkilileri tarafından mezuniyet öncesi gerçekleştirilen görüşmelerle, şirket ilgili bölümleri ile ilgili iş teklifleri aldılar.

Erzincan Üniversitesi SHYO ilk mezunlarını verdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

asit ~ 3 yıl önce
istanbul üniversitesi havcılık yer hizmetleri yönetiminden selamlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Celebide işçi bile 1200 tl nin üzerinde maaş alıyor.dört sene okuyup 1000 tl alan arkadaş pt çalışıyor olmalısın...eğer öyleysen aldığın ücret güzel 3 gün haftada gel o parayı al fena değil...havacılıkta vardiyalı çalışmayan varmı?kaptan ekip teknisyen herkes çalışırken havacılığın şeklinimi değiştirecekler...bence gelişmeye bakın bu zihniyet çalıştığın şirkete bk atman bir yere getirmez seni.Güzel bir iş yapılmış gurur duy çalışıyorsan.tembellikten ayrıldıysanda otur haline bak.biliyorum hemen cevap yazacaksın ama tavsiyem kendine bak ve haline üzül.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçuk ~ 3 yıl önce
-Nerden mezunsun? -EÜACÇSHY.. -Hayırlısı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:d ~ 2 yıl önce
RANDOMMU ATIYON KARDEŞ
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
4 sene oku 1000 lira maaş al eski çelebi personeli, sivil havacılık mezunu olarak tek tavsiyem Allah çelebiye düşürmesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000