04 Şubat 2015, Çarşamba 16:38:06

DREAMLINER SABİHA GÖKÇEN'E TEKER KOYDU

Azerbaycan Havayolları'nın yeni uçağı Boeing 787 Dreamliner tipi uçak Sabiha Gökçen'e teker koydu.
  • gören de uçağı çelebi almış sanır....yöneticilerin bir şey beceremediği yerde her fotoda başarıymış gibi yer alır...çelebi geleneği...
  • Uyduruk bir şirket uçak almış bu da haber olmuş. Bu habere de Türkçenin t sini bilmeyen zavallılar yorum yapmışlar. Bu nasıl bir haber anlamadım.
  • Pegasus a yakışır
  • Wikipedia'dan alınmıştır: B787 Primary users: All Nippon Airways, Air India, Qatar Airways, Japan Airlines Amerikan uçağı ama Amerikan firmaları almamış. Enteresan değil mi ? B787 deneme amaçlı yapılmış, kompozit gövdeli uçak, uzak/orta doğu / 3. dünya ülkeleri denesin başarılı olursa yayılır. Boeing çalışanlarının binmeye korktuğun belirteyim. İlerde üretimi devam eder mi tartışılır.

Azerbaycan Havayolları'nın yeni uçağı Boeing 787 Dreamliner tipi uçak Sabiha Gökçen'e teker koydu.

Geçtiğimiz Aralık ayında filosuna dahil ettiği Dreamliner ile Bakü-İstanbul seferini yapan Azerbaycan Havayolları'nın uçağı, su takı ile karşılandı.

Sabiha Gökçen tarafından ilk kez ağırlanan Dreamliner, meydanda büyük ilgi gördü.

YER HİZMETİ ÇELEBİ'DEN
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na inen Azerbaycan Havayolları’na ait Boeing 787 Dreamliner’ın, 19 kişilik mürettebatı ile demo uçuş gerçekleştirdi. Çelebi Hava Servisi, önemli müşterileri arasında yer alan Azerbaycan Havayolları’na verilen bu anlamlı hizmetten önce, geçtiğimiz yıl Thomson Havayolları’nın 24 Haziran’da Dalaman’a, 27 Haziran’da ise Antalya’ya gerçekleştirilen ilk Boeing 787 Dreamliner seferlerine de hizmet vermişti.

DREAMLINER SABİHA GÖKÇEN'E TEKER KOYDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

wine ~ 3 yıl önce
gören de uçağı çelebi almış sanır....yöneticilerin bir şey beceremediği yerde her fotoda başarıymış gibi yer alır...çelebi geleneği...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Uyduruk bir şirket uçak almış bu da haber olmuş. Bu habere de Türkçenin t sini bilmeyen zavallılar yorum yapmışlar. Bu nasıl bir haber anlamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haha ~ 3 yıl önce
nazar etme ne olur. adam ol, senin de olur (belki).
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Pegasus a yakışır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kendi görüşüm ~ 3 yıl önce
Wikipedia'dan alınmıştır: B787 Primary users: All Nippon Airways, Air India, Qatar Airways, Japan Airlines Amerikan uçağı ama Amerikan firmaları almamış. Enteresan değil mi ? B787 deneme amaçlı yapılmış, kompozit gövdeli uçak, uzak/orta doğu / 3. dünya ülkeleri denesin başarılı olursa yayılır. Boeing çalışanlarının binmeye korktuğun belirteyim. İlerde üretimi devam eder mi tartışılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ua ~ 3 yıl önce
Amerikan firmalari almamis mi bizim insan kafasi hakkaten bi acayip git bi bak amerikanin baba firmalarina almislar mi almamislar mi japonyayi norveci birlesik kralligi vb 3 .dunya ulkesi yapti oyle olsaydi ilk bizim almamiz lazimdi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000