28 Şubat 2013, Perşembe 09:00:22

ÇELEBİ'DEN SERMAYE ARTIRIMI AÇIKLAMASI

Çelebi Hava Servisi, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de mukim yüzde 74 oranındaki iştirakının bulunduğu Celebi Ground Handling Delhi Private Limited'de sermaye artırımı kararı alındığını duyurdu.
  • ben celebinin yerinde olsam rekabet kuruluna giderim tgs devletin destegini almis ayni durum thy icinde gecerli resmen ozel sektor baltalaniyor bence devlet thy de ozellestisede o zaman gercek rekabet baslasa
  • çelebi hava servisi kadar işçinin hakkını yiyen bir şirket yok bu türkiyede az adamla çok iş yaptırıyor.
  • Havacılıkta Tepe Akfen grubu tekeline dur diyecek kimse yok, Celebi zaten yurt içinde küçülmeye gidiyor, TGS Çelebiyi bitiricek, bunu farkeden çelebide yurt dışı ataklarına başladı, yabancı ortak sermaye arttırımı vb, cok değil 3 bilemediniz 4 seneye Celebiyi Türkiye bacagında tek göreceginiz yer Marina liman işletmeleri ve Little Caesars olur. Havacılık personelinede gelin pizzacıda motorlu kuryem olun derse şaşmam.
  • Havaş ve tgs türkiye içinde tüm hayat damarlarını kesti çelebinin.Ahbap çavuşçuluk,düşük ücretle adam çalıştırmayla buraya kadar.En çok 5 yıl sonra Çelebi diye birşey kalmayacak.Demedi demeyin.

Çelebi Hava Servisi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamada, "Şirketimiz Yönetim Kurulu, 27/02/2013 tarihinde, Hindistan'ın Yeni Delhi şehrinde mukim %74 oranında iştirakimizin bulunduğu 15.300.000 Hint Rupisi ödenmiş sermayeli Celebi Ground Handling Delhi Private Limited'in ("Çelebi GH Delhi") faaliyetlerinin finansmanı ve öngörülen yatırımları gerçekleştirmesini teminen ihtiyaç duyduğu 97.504.000 Hint Rupisi tutarındaki özkaynağın, Hindistan'da tabi olunan yasal mevzuat dahilinde primli sermaye artışı yapmak suretiyle karşılanmasına, bu çerçevede; Şirketimizce toplam 97.088.000 Hint Rupisi (yaklaşık 1,8 milyon ABD Doları) ödenmesine ve Hindistan'da tabi olunan ilgili mevzuat uyarınca Şirketimizin sahip olabileceği azami %74 oranındaki ortaklık payının korunmasına, bu hususta Şirketimiz tarafından yapılması gerekli bilcümle iş ve işlemlerin yapılmasına, mevcudun oybirliğiyle karar vermiştir" denildi.

ÇELEBİ'DEN SERMAYE ARTIRIMI AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

yazik ~ 5 yıl önce
ben celebinin yerinde olsam rekabet kuruluna giderim tgs devletin destegini almis ayni durum thy icinde gecerli resmen ozel sektor baltalaniyor bence devlet thy de ozellestisede o zaman gercek rekabet baslasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çççç ~ 5 yıl önce
çelebi hava servisi kadar işçinin hakkını yiyen bir şirket yok bu türkiyede az adamla çok iş yaptırıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sona Dogru ~ 5 yıl önce
Havacılıkta Tepe Akfen grubu tekeline dur diyecek kimse yok, Celebi zaten yurt içinde küçülmeye gidiyor, TGS Çelebiyi bitiricek, bunu farkeden çelebide yurt dışı ataklarına başladı, yabancı ortak sermaye arttırımı vb, cok değil 3 bilemediniz 4 seneye Celebiyi Türkiye bacagında tek göreceginiz yer Marina liman işletmeleri ve Little Caesars olur. Havacılık personelinede gelin pizzacıda motorlu kuryem olun derse şaşmam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vah çelebi ~ 5 yıl önce
Havaş ve tgs türkiye içinde tüm hayat damarlarını kesti çelebinin.Ahbap çavuşçuluk,düşük ücretle adam çalıştırmayla buraya kadar.En çok 5 yıl sonra Çelebi diye birşey kalmayacak.Demedi demeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaren ~ 5 yıl önce
çelebi durmadan işçi çıkarıyor küçülme yolunda fazla kazanamayınca çözüm işçi çıkarmak allahuteala çelebi ye hak hukuk kurallarından muhaf saymış

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000