27 Temmuz 2012, Cuma 20:38:40

ÇELEBİ'DEN KAZA AÇIKLAMASI

Malatya Havalimanı’nda Çelebi Hava Servisi’ne ait ambulift adı verilen araçtan bir hastanın düşürülmesi ile ilgili Çelebi Hava Servisi açıklama yaptı. İşte Çelebi Hava Servisi'nden gelen açıklama...
  • eski bir olay ancak bittiği için değrlendirelim. Çelebi skandallar firması Sandalyede oturan bir hasta dikkat etmek gerekir. bir firmada olunca görmezden geliniyorsa bu dahada ayıp. Ama milletçe daha tarafsızlığı beceremedik.
  • az kaldı yolcu oluyormuş.... Yorum yapanların çoğuda sanki Frankurt havalimanı çalışanı..... Yolcuya geçmiş olsun,çelebiye değil.....
  • Tgs çalışanları, konu üzücü ama çhs yi eleştirmenize anlam veremiyorum. Bu tür vakalar bazen olabilmektedir. Olumlu eleştiri yapılmasında fayda görüyorum.
  • ya arkadaşım ne yaptın ya ? sen de kendini o kadar yücelttin , o kadar önemli kıldın ki , gören de bişey zannedecek . . .

İşte Çelebi Hava Servisi'nden yapılan o açıklama;

27 / 07 / 2012 tarihinde İzmir – Malatya uçağında WCHS (Whellchair Step - Basamak çıkamaz) olarak yolculuk yapan 75 yaşındaki Elif Çete isimli yolcu, uçağın Malatya Havaalanı'na saat 15.00'te inmesiyle birlikte, tekerlekli sandalye ile amblift’e alınıp uçaktan indirildiği sırada, araç içinde bulunan yolcunun oturduğu tekerlekli sandalyeden öne doğru ani hareket etmesi sonucu yolcu, tekerlekli sandalyeden araç zeminine düşmüştür. Saat 15.15'te meydana gelen kazayla birlikte hızlı bir şekilde sağlık ekiplerinin müdahalesi sağlanan yolcu, Devlet Hava Meydanları’na ait ambulansla Beydağı Devlet Hasrtanesi’ne götürülmüştür. Yolcunun, burada gerekli bütün tahlilleri, tomografi, röntgen ve beyin EMAR’ları çekilmiştir. Yapılan tetkikler sonucu; hastanın kaburgasında sağlık ekiplerinin ifadesiyle “yaşlılıktan dolayı meydana gelen çatlama” niteliğinde bir kırık tespit edilmiştir. Doktorları, 2 saat müşahede altına alınan hastanın, sonrasında taburcu edileceğini bildirmiştir. Hastanın durumu yakinen takip edilmektedir.

Çelebi Hava Servisi A.Ş.

ÇELEBİ'DEN KAZA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

taraf ~ 6 yıl önce
eski bir olay ancak bittiği için değrlendirelim. Çelebi skandallar firması Sandalyede oturan bir hasta dikkat etmek gerekir. bir firmada olunca görmezden geliniyorsa bu dahada ayıp. Ama milletçe daha tarafsızlığı beceremedik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
az kaldı yolcu oluyormuş.... Yorum yapanların çoğuda sanki Frankurt havalimanı çalışanı..... Yolcuya geçmiş olsun,çelebiye değil.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Tgs çalışanları, konu üzücü ama çhs yi eleştirmenize anlam veremiyorum. Bu tür vakalar bazen olabilmektedir. Olumlu eleştiri yapılmasında fayda görüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS'ye . . . ~ 6 yıl önce
ya arkadaşım ne yaptın ya ? sen de kendini o kadar yücelttin , o kadar önemli kıldın ki , gören de bişey zannedecek . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000