24 Şubat 2010, Çarşamba 14:25:32

ÇELEBİ'DE ŞOK GELİŞME

Çelebi Hava Servisi A.Ş., Acciona SA Grubu ile satışa konu şirketlerin satın alınması görüşmelerinin sonlandırıldığını bildirdi.
  • Çelebi Hava Servisi Erzurum istasyonuna azami dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum sevgili çelebi yöneticileri.. Mevcut sorunlar çözülemediği takdirde yakın gelecekte farklı zeminlerde patlak vermesi kaçınılmazdır..
  • ya inanamıyorum şu çelebi düşmanlarına be akılsızlar 6 bin kişinin çalıştığı bir holding hakkında konuşuyorsunuz yok bitmiş tükenmiş elinde 3-5 havayolu kalmış be ahmakların yarın gelin merkezede size günlük uçuş programımızı vereyim oturun aglayın her gün 100 civarı uçağımız var SAW dan çıkacak diyen ler hakket çok safsınız ya çelebi girdiği yerden çıkmaz çıkartır unutmayın
  • Çelebi Türkiyede maalesef TGS den sonra bitmiştir. Elinde ki 3 - 5 havayolu ile idare etmek durumundadır. Bir de Hindistanda (?) handlingine devam eder. Durum vahimdir arkadaşlar. SAW dan çıkacağını ben de duydum. Sanırım SAW ın muhteşem yöneticileri ile anlaşamıyorlar.
  • madem öyle açıklarmısın kim olduğunu... havayolu yetkilisiyim diye laf atmak kolay... artislik yapar sonra Çelebi'ye CV bırakırsınız değil mi?:)) seveyim seni..

Çelebi Hava Servisi'nin Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasında, 18 Şubat 2009 ve 25 Mayıs 2009 tarihlerinde yapılan özel durum açıklamalarında konu edilen, Çelebi ile Acciona SA Grubu arasında münferiden yürütülmekte olan satışa konu şirketlere ilişkin görüşmelerin taraflar arasında mutabakat sağlanamaması nedeniyle sonlandırıldığı kaydedildi.

Geçtiğimiz yıl 18 Şubat tarihinde şirket tarafından yapılan açıklamada, Acciona S.A'nın İspanya ve Almanya'da faaliyet gösteren havaalanı yer hizmetleri şirketlerinin hisselerinin yüzde 100'ünün Çelebi Hava Servisi tarafından iktisap edilmesine ilişkin görüşmelere devam edildiği bildirilmişti.

25 Mayıs 2009'daki açıklamada ise şirketlerin satın alınmasında Citigroup Global Markets Limited'in finansal danışman olarak yetkilendirildiği belirtilmişti.

ÇELEBİ'DE ŞOK GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Çelebi Hava Servisi Erzurum istasyonuna azami dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum sevgili çelebi yöneticileri.. Mevcut sorunlar çözülemediği takdirde yakın gelecekte farklı zeminlerde patlak vermesi kaçınılmazdır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya inanamıyorum şu çelebi düşmanlarına be akılsızlar 6 bin kişinin çalıştığı bir holding hakkında konuşuyorsunuz yok bitmiş tükenmiş elinde 3-5 havayolu kalmış be ahmakların yarın gelin merkezede size günlük uçuş programımızı vereyim oturun aglayın her gün 100 civarı uçağımız var SAW dan çıkacak diyen ler hakket çok safsınız ya çelebi girdiği yerden çıkmaz çıkartır unutmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Çelebi Türkiyede maalesef TGS den sonra bitmiştir. Elinde ki 3 - 5 havayolu ile idare etmek durumundadır. Bir de Hindistanda (?) handlingine devam eder. Durum vahimdir arkadaşlar. SAW dan çıkacağını ben de duydum. Sanırım SAW ın muhteşem yöneticileri ile anlaşamıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
madem öyle açıklarmısın kim olduğunu... havayolu yetkilisiyim diye laf atmak kolay... artislik yapar sonra Çelebi'ye CV bırakırsınız değil mi?:)) seveyim seni..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000