16 Mart 2010, Salı 14:45:36

ÇELEBİ YENİ ŞİRKET KURUYOR

Acciona SA Grubu ile İspanya ve Almanya'daki havaalanı yer hizmetleri şirketlerinin yüzde 100'ünün satın alınması görüşmelerine son veren Çelebi, İspanya’da yeni şirket kuruyor.
  • Ne olacak başlıklı yoruma cevaben.Çelebi Hava Servisi satılık değildir hele hele hizmetle alakası olmayan, müşteri memnuniyetinin ne olduğunu bilmeyen, müşterilerinden para koparmaktan başka birşey bilmeyen ve havacılığın H sini bilmeyen TAV' a asla satılamaz.Bizler ÇHS çalışanları canımızı verir, maaşımızı almaz, mesai yapar çalışırız yine de kendimizi TAV ' a sattırmayız.3.handling pozsiyonunda falan da değiliz.O sizin hüsnü kuruntunuz.TAV da yurtdışına açılıyor bu Türkiye pazarını kaybettiği anlamına mı geliyor?Bu kadar dar düşünceli olmayın.Yazarken iki kere düşünün lütfen.
  • nedir bu çelebi düşmanlığı
  • Ne olacak bu Çelebinin hali böyle. Türkiyede pazarı kaybetti. TGS kurulduğundan bugüne Çelebi 3. Handling şirketi pozisyonuna düştü. İnşallah TAV satın alırda kurtulurlar. Aksi takdirde durum vahim.
  • çelebi insan kanı içmeye devammı edecek yıl ını doldurup hak idda etmesin diye gene eğitim verdiği kişileri yollayıp yeni insanlar almaya devammı edecek

Çelebi Hava Servisi'nin borsaya gönderdiği açıklamada, İspanya’nın Madrid kentinde 10 bin avro sermayeli yüzde 100’lük sermaye payı ile Çelebi Ground Handling Europe (Celebi Europa) kurulmasına karar verildiği kaydedildi.

Şubat ayında Acciona SA Grubu ile İspanya ve Almanya’daki yer hizmetler işirketlerinin satın alınması görüşmelerinden umduğunu bulamayan Çelebi, İspanya pazarına ‘Celebi Europa’  ile girecek.

ÇELEBİ YENİ ŞİRKET KURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ne olacak başlıklı yoruma cevaben.Çelebi Hava Servisi satılık değildir hele hele hizmetle alakası olmayan, müşteri memnuniyetinin ne olduğunu bilmeyen, müşterilerinden para koparmaktan başka birşey bilmeyen ve havacılığın H sini bilmeyen TAV' a asla satılamaz.Bizler ÇHS çalışanları canımızı verir, maaşımızı almaz, mesai yapar çalışırız yine de kendimizi TAV ' a sattırmayız.3.handling pozsiyonunda falan da değiliz.O sizin hüsnü kuruntunuz.TAV da yurtdışına açılıyor bu Türkiye pazarını kaybettiği anlamına mı geliyor?Bu kadar dar düşünceli olmayın.Yazarken iki kere düşünün lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
nedir bu çelebi düşmanlığı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ne olacak bu Çelebinin hali böyle. Türkiyede pazarı kaybetti. TGS kurulduğundan bugüne Çelebi 3. Handling şirketi pozisyonuna düştü. İnşallah TAV satın alırda kurtulurlar. Aksi takdirde durum vahim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çelebi insan kanı içmeye devammı edecek yıl ını doldurup hak idda etmesin diye gene eğitim verdiği kişileri yollayıp yeni insanlar almaya devammı edecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000