16 Aralık 2008, Salı 08:17:09

Çelebi şirket kurdu

Çelebi kazandığı Hindistan’ın Mumbai Havalimanı’nın işletilmesine yönelik söz konusu ülkede şirket kurdu.
  • celebide ne büyükk para varmıs.. aman bunu personeline döndürürde personelini mutlu eder.. paraları kendi kasalarına.. hayırlı ola..
  • CELEBI VE NAS A HAYIRLI OLSUN. BU ACILIM OZELLIKLE GLOBAL BOYUTTA COK BUYUK KAZANILIMLAR SAGLAYACAKTIR.
  • macarisatan ve hindistan!özelliklede hindistan çelebiye bir kaç basamak atlatacak ve global pazarda yeni yerlere zıplatacaktır...üzüntüm ise hala thy na çelebi, havaş yer hizmeti verebilirmi diye tartışırken ve global oyuncular bizim pazaraımıza girmeye çalışırken çelebinin attığı bu adımlarla verdiği mesajı iyi anlıyamamak....çelebi ailesine hayırlı olsun ,yolu açık olsun......
  • hayırlı olsun

Çelebi Hava Servisi A.Ş tarafından İMKB’ye yapılan açıklamada, Hindistan’ın Mumbai Chhatrapati Shivaji Uluslaarası Havalimanı’nda 10 yıl süre ile yer hizmetlerinin yürütülmesi için açılan ve Çelebi’nin de içinde yer aldığı konsorsiyum lehine sonuçlanan ihale ile ilgili prosedürler çerçevesinde söz konusu havalimanında havaalanı yer hizmetleri faaliyetleri vermek üzere 12 Aralık 2008 tarihinde Hindistan Mumbai Maharashtra eyaletinde mukim yüz milyon Hint Rupisi sermaye ve “Çelebi Nas Airport Services İndia Private Limited (Çelebi Nas) unvanı ile bir şirket kurulduğu bildirildi.

Açıklamada, kurucu ortak olarak iştirak edilen şirketteki sermaye paylarının yüzde 51 olduğu ve taahhüt edilen sermaye tutarının 51 milyon Hint Rupisi olduğu (yaklaşık 1 milyon 40 bin ABD doları) belirtildi.

Çelebi şirket kurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

kırrr ~ 9 yıl önce
celebide ne büyükk para varmıs.. aman bunu personeline döndürürde personelini mutlu eder.. paraları kendi kasalarına.. hayırlı ola..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC TRK ~ 9 yıl önce
CELEBI VE NAS A HAYIRLI OLSUN. BU ACILIM OZELLIKLE GLOBAL BOYUTTA COK BUYUK KAZANILIMLAR SAGLAYACAKTIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fırtemin ~ 9 yıl önce
macarisatan ve hindistan!özelliklede hindistan çelebiye bir kaç basamak atlatacak ve global pazarda yeni yerlere zıplatacaktır...üzüntüm ise hala thy na çelebi, havaş yer hizmeti verebilirmi diye tartışırken ve global oyuncular bizim pazaraımıza girmeye çalışırken çelebinin attığı bu adımlarla verdiği mesajı iyi anlıyamamak....çelebi ailesine hayırlı olsun ,yolu açık olsun......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deniz ~ 9 yıl önce
hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000