31 Ağustos 2009, Pazartesi 09:59:35

ÇELEBİ, SABİHA GÖKÇEN’E KONUŞLANIYOR

Çelebi Hava Servisi, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda konuşlanmak üzere ön izin aldı. Atatürk Havalimanı’nda daralan iş potansiyeline çare arayan Çelebi Hava Servisi, yeni iş alanları arayışına çözüm buldu...
  • Allah var var kaliteli personel alıyor üç kuruş parayla ''ekonomik kriz var'' deyip zam yapmadan bir de ' işten çıkarmadağımıza dua edin'' dercesine... Ama teknik imkandan her zaman sınıfta kalır çelebi. Yeni istasyon almadan önce diğer istasyonlarda doğru hizmet verin bence...
  • sendikalılar olarak daha son sözümüzü söylemedik az kaldı diyenler yakında görecekler. emek düşmanları sizi.
  • Arkadaşlar SAW da neler oluyor ? sendika ile ilgili nasıl sorunlar yaşanıyor bilen varmı ? bu yer hizmetlerini nasıl etkiliyor ?
  • Meyva veren ağaçmı taşlanıyor , yoksa bilip bilmeden mi konuşuluyor , bu nasıl bir kindir kardeşim nasıl bir yaradır ? 10 aylık adam işe alındığında bilmiyormu çıkacağını da sonra sözleşme bitince çıktığında kılıç kalkanını çıkarıyo atıp tutuyo burad...neyini helal etmiyo yediği ekmeğimi ? kandırılanda yok , harcananda kim kimi neye zorluyor...Herkes çok biliyo zaten..Bu nasıl bir kıskançlıktırki şirketini seven adama burda yaltakçı denilebiliyor ...peki ya siz kime yapıyorsunuz bu yaltakçılığı bence biraz da bunu düşünün???

“Sabiha Gökçen Havalimanı benim hayalim” diyen Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü Samim Aydın’ın hayalleri gerçek oluyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yer hizmeti vermek üzere Ulaştırma Bakanlığı’ndan izin isteyen Çelebi Hava Servisi’ne ön izin çıktı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından imzalan ön izin belgesi onaylanmak üzere Ulaştırma Bakanlığı’na gönderildi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın ön izni onaylamasının ardından Çelebi Hava Servisi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda alt yapı çalışmalarına başlayacak. Alt yapı için gerekli teçhizat gereksinimlerinin tamamlanmasının ardından nihai ruhsat için yeniden Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün kapısı çalınacak. Nihai ruhsatın alınmasından sonra ise Çelebi Hava Servisi, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hizmet vermeye başlayacak.

Atatürk Havalimanı ve Türkiye’nin değişik meydanlarında hizmet veren Çelebi Hava Servisi, yurtdışında da hizmet veriyor. Ağırlıklı hizmet merkezi olan Atatürk Havalimanı’nda TGS’nin devreye girecek olması ve iş potansiyelinin azalma riskine çözüm arayan Çelebi Hava Servisi, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda konuşlanarak sektördeki Pazar payını sağlamlaştıracak.

Çelebi Hava Servisi’nin Sabiha Gökçen Havalimanı’nda konuşlanması, havalimanı işletmecilerinin de işine yarayacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda sendika ile başı belaya giren terminal yöneticilerinin yer işletme departmanını kapatarak, yer işletme hizmetini Çelebi Hava Servisi’ne vermesi bekleniyor.

AirportHaber’e gelen bilgilere göre Çelebi Hava Servisi, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirmek üzere personel alımına da yavaş yavaş başladı.

©AirportHaber Özel

Öger Türk Tur

ÇELEBİ, SABİHA GÖKÇEN’E KONUŞLANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 9 yıl önce
Allah var var kaliteli personel alıyor üç kuruş parayla ''ekonomik kriz var'' deyip zam yapmadan bir de ' işten çıkarmadağımıza dua edin'' dercesine... Ama teknik imkandan her zaman sınıfta kalır çelebi. Yeni istasyon almadan önce diğer istasyonlarda doğru hizmet verin bence...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sendikalılar olarak daha son sözümüzü söylemedik az kaldı diyenler yakında görecekler. emek düşmanları sizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar SAW da neler oluyor ? sendika ile ilgili nasıl sorunlar yaşanıyor bilen varmı ? bu yer hizmetlerini nasıl etkiliyor ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Meyva veren ağaçmı taşlanıyor , yoksa bilip bilmeden mi konuşuluyor , bu nasıl bir kindir kardeşim nasıl bir yaradır ? 10 aylık adam işe alındığında bilmiyormu çıkacağını da sonra sözleşme bitince çıktığında kılıç kalkanını çıkarıyo atıp tutuyo burad...neyini helal etmiyo yediği ekmeğimi ? kandırılanda yok , harcananda kim kimi neye zorluyor...Herkes çok biliyo zaten..Bu nasıl bir kıskançlıktırki şirketini seven adama burda yaltakçı denilebiliyor ...peki ya siz kime yapıyorsunuz bu yaltakçılığı bence biraz da bunu düşünün???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000