07 Mayıs 2009, Perşembe 14:11:46

Çelebi ortak oluyor

Çelebi'nin Hindistan'da kazandığı ihale çerçevesinde, kurulacak şirketin yüzde 74 ortağı olmaya karar verdi...
  • Aşağıda ki bir yorumda kaliteden bahsedilmiş. Doğrudur. Çelebide standart yok. Her istasyonda ayrı hizmet veriyorlar. Birbirlerinden haberleri yok. Kaliteye biraz daha önem vermesi gerekir. Diğer kuruluşlara bir bakın ve örnek almaya çalışın lütfen. Böyle Hindistan gibi ülkelerde iş almakla bitmiyor bu işler...
  • sen 2 min ytl biz 600 allah revahmı utanın be ismi yapıyorsunuz siz yuh size kim kime kimin eli kimin g... belli deyil
  • "Hayırlı olsun" diyen arkadaşa Çelebide olmamama rağmen katılıyorum. THY biraz handling şirketlerini örnek alsa fena olmayacak.
  • Çelebi Dünya şirketi olma yolundadır.. Kim ne derse desin... Yöneticilik ve kalite konusuna gelincede çekirdekten yönetici yetiştirmektedir. THY gibi terlikle gezen tepeden konulmuş yöneticileri yoktur. Saygılar.

Çelebi Hava Servisi A.Ş, Hindistan'ın Yeni Delhi kentindeki Delhi Indra Gandhi Uluslararası Havalimanı işletmecisi Delhi International Airport Private Limited (DIAL) tarafından açılan ve Çelebi'nin kazandığı ihale çerçevesinde, kurulacak şirketin yüzde 74'üne ortak olmaya karar verdi.

Çelebi Hava Servisi A.Ş'den İMKB'ye yapılan açıklamada, şirket Yönetim Kurulunun dün aldığı karara ilişkin bilgi verildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

''Hindistan'ın Yeni Delhi kentinde mukim Delhi Indra Gandhi Uluslararası Havalimanı işletmecisi DIAL şirketi tarafından, havalimanında mevcut kargo terminalinin (Brownfield) geliştirilmesi, modernizasyonu, finansmanı ve 25 yıl süreyle işletilmesi için Çelebi lehine sonuçlanan ihale ile ilgili prosedürler çerçevesinde, söz konusu havalimanında mevcut kargo terminalinin işletilmesi konusunda faaliyet göstermek üzere Yeni Delhi'de mukim 1 milyon Hint Rupisi çıkarılmış sermaye ve Celebi Delhi International Airport Cargo Terminal Management India Pivate Limited unvanı ile (veya Hindistan Delhi Ticaret Sicili'nin onaylayacağı başka isimli bir şirkete 740 bin Hint Rupisi tutarında yüzde 74'lük payla kuruluştan iştirak edilmesine karar vermiştir."

Çelebi ortak oluyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
Aşağıda ki bir yorumda kaliteden bahsedilmiş. Doğrudur. Çelebide standart yok. Her istasyonda ayrı hizmet veriyorlar. Birbirlerinden haberleri yok. Kaliteye biraz daha önem vermesi gerekir. Diğer kuruluşlara bir bakın ve örnek almaya çalışın lütfen. Böyle Hindistan gibi ülkelerde iş almakla bitmiyor bu işler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sen 2 min ytl biz 600 allah revahmı utanın be ismi yapıyorsunuz siz yuh size kim kime kimin eli kimin g... belli deyil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"Hayırlı olsun" diyen arkadaşa Çelebide olmamama rağmen katılıyorum. THY biraz handling şirketlerini örnek alsa fena olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Çelebi Dünya şirketi olma yolundadır.. Kim ne derse desin... Yöneticilik ve kalite konusuna gelincede çekirdekten yönetici yetiştirmektedir. THY gibi terlikle gezen tepeden konulmuş yöneticileri yoktur. Saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000