10 Kasım 2011, Perşembe 11:10:21

ÇELEBİ AİLESİ'NİN GÖZÜ VAN'DA...

Çelebi Hava Servisi'nin Van İstasyon Müdürü Salman Kerimoğlu Van'da dün yaşanan 5.6 şiddedindeki depremde enkaz altından kaldı...
  • HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN NE YAZIK Kİ COK SEVDİĞİMİZ TARKAN AYDINI KAYBETTİK ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN AİLESİNE VE GERİDE BIRAKTIĞI SEVENLERİNE SABIR VERSİN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.
  • Allah Rahmet Eylesin, geride kalanlara sabır versin. (ICF-BT)
  • ne yazıkki tarkan beyi kaybettik bugün iş yerinde tüm arkadaşlarımız gözyaşlarına boğuldu allah rahmet eylesin hepimizin başı saolsun allah yakınlarına sabır versin
  • Hepimizin başı sağolsun . . . Bunu yazmaktan nefret ediyorum ama maalesef hepsini kaybettik . . . Çok daha güzel haberler vermeyi umuyordum halbuki . . .
Van'ı 23 Ekim'de 7.2 ile sarsan deprem dün gece Edremit merkezli olarak bir kez daha kendini hatırlattı. Saat 21.23'de meydana gelen depremde yüzlerce kişi enkaz altında kalırken 7 kişi de hayatını kaybetti.
 
2 otel ve bir dersanenin de aralarında bulunduğu toplam 25 binanın yıkıldığı depremin neden olduğu enkazın altında kalanlardan biri de Çelebi Hava Servisi'nin Van İstasyon Müdürü Salman Kerimoğlu...
 
Depremde yıkıldığı öğrenilen Bayram ve Aslan Otellerinden birinde kalan ve şu an enkaz altında yardım bekleyen Kerimoğlu, Çelebi Hava Servisi'ni de yasa boğdu.

Durumundan net olarak bilgi alınamayan ve enkaz altında yaşam savaşı verdiği öğrenilen Kerimoğlu'nun bu talihsiz anları çalışma arkadaşları tarafından da sessiz bir bekleyişe neden oldu.

Arama kurtarma çalışmalarının sözkonusu bölgede de aralıksız devam ettiği ve enkaz altında kalanlarla birlikte Salman Kerimoğlu'na da ulaşılmaya çalışıldığı belirtildi.
 
1964 yılında Çankırı'nın Şabanözü ilçesi'nde doğan Kerimoğlu'nun evli olduğu ve 4 yıldır Çelebi Hava Servisi'nde başarıyla görev yaptığı öğrenildi.
 
2 Mart 2007 tarihinde Antalya Havalimanı'nda Çelebi Hava Servisi'nde güvenlik görevlisi olarak işe başlayan Kerimoğlu, 2010 yılına kadar buradaki görevine devam etti. Daha sonra Sabiha Gökçen Havalimanı'nda görevlendirilen 47 yaşındaki Kerimoğlu, 2011 yılının Mayıs ayından itibaren Van Ferit Melen Havalimanı'nda İstasyon Müdürü olarak görev yapıyor.

Bu arada AirportHaber'in edindiği yeni bilgilere göre Antalya Havalimanı'nda yolcu hizmetleri şefi olarak görev yapan Tarkan Aydın'ın Ferit Melen Havaalanı'nda eğitim vermek için bulunduğu ve Salman Kerimoğlu ile aynı otelde restaurantta yemek yediği sırada enkaz altında kaldığı ve henüz bilgi alınamadığı öğrenildi.

©AirportHaber Özel
ÇELEBİ AİLESİ'NİN GÖZÜ VAN'DA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Misafir ~ 7 yıl önce
HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN NE YAZIK Kİ COK SEVDİĞİMİZ TARKAN AYDINI KAYBETTİK ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN AİLESİNE VE GERİDE BIRAKTIĞI SEVENLERİNE SABIR VERSİN BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah Rahmet Eylesin, geride kalanlara sabır versin. (ICF-BT)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne yazıkki tarkan beyi kaybettik bugün iş yerinde tüm arkadaşlarımız gözyaşlarına boğuldu allah rahmet eylesin hepimizin başı saolsun allah yakınlarına sabır versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hepimizin başı sağolsun . . . Bunu yazmaktan nefret ediyorum ama maalesef hepsini kaybettik . . . Çok daha güzel haberler vermeyi umuyordum halbuki . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000