02 Şubat 2012, Perşembe 17:50:22

AMELİYATTAN ÇIKTI... DURUMU NASIL?

Çelebi Hava Servisi'nin genç güvenlik görevlisi Merve Alçayır ameliyattan çıktı...
  • Dünden beri dua ediyorum.bu genç kardesimizin biran önce sağlığına kavuşması içiin. Allah a çok şükür ameliyatıl atlatmış yorumlardan okuduğuma göre. Havaş Staco
  • Dualarımız hep senınle.Bılıyoruzkı sen cok guclusun.En kısa zamanda eskı saglıgına kavusacaksın ve aramıza gerı doneceksın.Iyı haberlerını beklıyoruz her zaman yanındayız.CELEBI KARGO AILESI..
  • ACT airlines çalışanları olarak acil şifalar diliyoruz
  • ESB ÇELEBİ AİLESİ OLARAK YUREGIMIZ HEP SENINLE ACİL SİFALAR DILIYORUZ BIRAN ONCE ARAMIZA KATILMANI ISTIYORUZ (ESB KARGO,CUSTOM)
Atatürk Havalimanı apronunda sabah saatlerinde de-icing aracının altında kalarak feci şekilde yaralanan Merve Alçayır hastaneye kaldırılmasının ardından alındığı ameliyattan çıktı.

Doktorlar ameliyattan çıkan Alçayır'ın durumunun stabil olduğu ( hayati tehlikeyi atlattığı ) ve yoğun bakıma alınarak 24 saat gözetim altında tutulacağı bilgisini verdi.

Merve Alçayır'ın yakınlarının ve ailesinin hastanedeki bekleyişi sürüyor.

©AirportHaber.com
AMELİYATTAN ÇIKTI... DURUMU NASIL?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

Misafir ~ 6 yıl önce
Dünden beri dua ediyorum.bu genç kardesimizin biran önce sağlığına kavuşması içiin. Allah a çok şükür ameliyatıl atlatmış yorumlardan okuduğuma göre. Havaş Staco

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dualarımız hep senınle.Bılıyoruzkı sen cok guclusun.En kısa zamanda eskı saglıgına kavusacaksın ve aramıza gerı doneceksın.Iyı haberlerını beklıyoruz her zaman yanındayız.CELEBI KARGO AILESI..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ACT airlines çalışanları olarak acil şifalar diliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ESB ÇELEBİ AİLESİ OLARAK YUREGIMIZ HEP SENINLE ACİL SİFALAR DILIYORUZ BIRAN ONCE ARAMIZA KATILMANI ISTIYORUZ (ESB KARGO,CUSTOM)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000