24 Aralık 2016, Cumartesi 13:37:37

British uçağı 3 saat rotar yaptı 3 arkadaş tek başlarına uçtu

British Airways uçağında yolculuk yapan 3 arkadaş 1. sınıf muamele gördü, kokpitte selfie çekme imkânı buldu.
  • Köylüler yaw demek ki hayatlarında hiç business binmemişler ;)
  • Seferleri merge edemişler mi?
  • Yanılmıyorsam 90 lı yıllar Arife günü bir bayram Arife'si idi.dalamandan istanbula uçuşum var uçaklar geliyor dolu olarak,boş hemen dönüyorlar akşam sekiz uçuşu birde baktım tek evet tek yolcuyum,kokpitte uçuş,uçakta yemek istediğim herşey bavulum bile kargo bölümüne koyulmadı.muhteşem uçuş Airbus 310 la uçuyoruz kule kaptana soruyor,kaç yolcu var kaç otobüs yollayalım efendim , Pilot bir yolcu var diyor küle anlamıyor tekrar etti kaptan hepimiz birlikte çıktık pilotların ekinin midibüsüyle çıktım.bu hatıra unutulurmu.paylaşmak istedim.thy uçuşuydu.Bir daha denk kesinlikle gelmez.
  • Keşke ingiliz olsaydım ne hakkılar alırırdım

İngiltere’de Laura Stevens, Sarah Hunt ve Laurie-Lin Waller isimli 3 yolcu, Cebelitarık’tan Londra’ya dönecekken uçağın 3 saat gecikmeli hareket edeceği haberini alınca havaalanına geç gitti.

Bu sırada bekleyen diğer yolcular başka uçaklarla gidecekleri yere hareket etti. Bu durumda İngiliz hava yolu şirketinin 150 kişilik yolcu uçağı tamamen 3 arkadaşa kaldı.

Başka yolcu olmayınca ekonomi sınıfı yerine Business Class’ta uçan ve 2,5 saat boyunca kendilerine sınırsız ikramda bulunulan yolcular, “rock yıldızı” muamelesi gördüklerini söylediler.

British uçağı 3 saat rotar yaptı 3 arkadaş tek başlarına uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

İngilizler ~ 2 yıl önce
Köylüler yaw demek ki hayatlarında hiç business binmemişler ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne ayıp. ~ 2 yıl önce
bir sürü businnes a binen var ama % 100 ü sizin tabiriniz ile adam mı oluyor bir sürü köylü var bizim tabirimizle çoğu adamdır yani. " Para için eşini dostunu satmaz ". mesajı alın artık.
ulan ~ 2 yıl önce
businessa binenlerin kaçı medeni? sen ne kadar medenisin?
Jakku ~ 2 yıl önce
Seferleri merge edemişler mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 2 yıl önce
Ne diyon sen ya allah aşkına?
Fenermoda ~ 2 yıl önce
Yanılmıyorsam 90 lı yıllar Arife günü bir bayram Arife'si idi.dalamandan istanbula uçuşum var uçaklar geliyor dolu olarak,boş hemen dönüyorlar akşam sekiz uçuşu birde baktım tek evet tek yolcuyum,kokpitte uçuş,uçakta yemek istediğim herşey bavulum bile kargo bölümüne koyulmadı.muhteşem uçuş Airbus 310 la uçuyoruz kule kaptana soruyor,kaç yolcu var kaç otobüs yollayalım efendim , Pilot bir yolcu var diyor küle anlamıyor tekrar etti kaptan hepimiz birlikte çıktık pilotların ekinin midibüsüyle çıktım.bu hatıra unutulurmu.paylaşmak istedim.thy uçuşuydu.Bir daha denk kesinlikle gelmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mikifare ~ 2 yıl önce
İyi ki öğrendik, hayatımızda büyük bir eksikliği doldurmuş oldun. Eee, geçen yaz neler yaptın? birde onları anlat, bizi izleyenler merak ediyorlar.
antimikifare ~ 2 yıl önce
mikifare yaş kaç? s
Mikifareye,cevap Fenermoda dan ~ 2 yıl önce
Sana ahlaksız düşman cahil demek miki farelere haksızlık olur .çiyan bozuntusu.güzel bir anıyı paylaşmak nereni acıttı düzenbaz ? Bu acılı günlerde iki kelime yazdıklarımı kıskanan dümbük sahte klavyeci.kaşıntını merak ettim,Fenerbahçe düşmanı olabilirsin THY düşmanı olabilirsin Türk düşmanı olabilirsin Halk düşmanı olabilirsin Sen insan iyi insan düşmanı zavallısın. Sen mikrop hastalıklı Türk düşmansın. Sen Türk de değilsin.
Dostum ~ 2 yıl önce
Masal gibi okudum çok şanslıymışsın
Beyefendi ~ 2 yıl önce
Ne kadar ödemiştin hatırlıyor musunuz?
Fenermoda ~ 2 yıl önce
Hatırlamıyorum
Ah ingilizler ~ 2 yıl önce
Keşke ingiliz olsaydım ne hakkılar alırırdım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel ~ 2 yıl önce
Türkçemiz
Keşke ~ 2 yıl önce
Hakikaten keşke olsaydın
Sen zaten ~ 2 yıl önce
İngiliz dolusun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000