16 Kasım 2016, Çarşamba 15:38:09

British Airways kabin memuruna taciz şoku

British Airways'e ait Londra-Güney Afrika seferini gerçekleştiren uçağında ilginç bir olay yaşandı. First Class uçan bir yolcu telefonuyla bayan kabin memurunun etek altını çekmeye çalıştı.
  • Günümüzde herseyin seks objesi ile ozdeslestirildigi tv, gazete, sosyal medya hersey cinsellik üzerine ilerledikçe bu sapikliklar devam edecek. Ne kadar zavallıca bir de çocuğu var, utanç dolu.
  • "O guzden Stewardlar daha iyi, kadina gerek yok:))" "Kisa etek giymistir kesin oyuzden emirates forever
  • Eşşek yükü paraya o kadar pahalı bilet satarsan, bunu ödeyenin o kadarcık hakkının ve ayrıcalığının da olması gerekir tabi. Zaten fiziksel temas yok, taciz yok, adam kabin içinin videosunu çekerken hostes oradan geçmiş. Aslen yanlış yerde duran ve hatalı olan hostestir. Yolcu her durumda haklı.
  • Bu batilara hayran olan ekip arkadaslari nedense turklere hep giydirip yabnacilara haytan oluyorlar demekku bu nun avrupalisi turku yok.Ezikl bati hayranlari.

İngiliz havayolu şirketiğ British Airways'in Londra-Johannesburg seferini yapan uçağında ilginç bir olay yaşandı.

Londra Heathrow Havalimanı'ndan kalkış yapan British uçağı, Johannesburg'e gitmek üzere havalandı. Uçağın firts class bölümünde oturan evli ve iki çocuk babası olduğu belirtilen 61 yaşındaki yolcu, bayan kabin memurunu taciz etti.

Martyn Vaughan isimli yolcu, kabin memurunun yanında durduğu sırada cep telefonuyla etek altından çekim yapmaya çalıştı. Kabin memurunun şikayeti üzerine yolcu, uçağın Johannesburg'a inişinin ardından göz altına alındı.

British Airways kabin memuruna taciz şoku

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Tv ~ 2 yıl önce
Günümüzde herseyin seks objesi ile ozdeslestirildigi tv, gazete, sosyal medya hersey cinsellik üzerine ilerledikçe bu sapikliklar devam edecek. Ne kadar zavallıca bir de çocuğu var, utanç dolu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık. ~ 2 yıl önce
"O guzden Stewardlar daha iyi, kadina gerek yok:))" "Kisa etek giymistir kesin oyuzden emirates forever

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Etek ~ 2 yıl önce
Steward lar birde etek giyse tam olacak
kd ~ 2 yıl önce
kadin dusmani
Ama... ~ 2 yıl önce
Eşşek yükü paraya o kadar pahalı bilet satarsan, bunu ödeyenin o kadarcık hakkının ve ayrıcalığının da olması gerekir tabi. Zaten fiziksel temas yok, taciz yok, adam kabin içinin videosunu çekerken hostes oradan geçmiş. Aslen yanlış yerde duran ve hatalı olan hostestir. Yolcu her durumda haklı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cush ~ 2 yıl önce
Bu batilara hayran olan ekip arkadaslari nedense turklere hep giydirip yabnacilara haytan oluyorlar demekku bu nun avrupalisi turku yok.Ezikl bati hayranlari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TR ~ 2 yıl önce
Çok iyi değil mi? Sort girdiğinden kadına tekme atan psikopat aramızda dolaşıyor. Kimse Avrupa mükemmel demiyor, önemli olan insan olmak, nereli olduğun çok önemli değil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000