31 Ocak 2016, Pazar 13:01:46

B747'yi ana iniş takımları olmadan indirdi

İngiliz havayolu şirketi British Airways'in Chicago uçuşunu yapan B747'si, ana iniş takımları açılmadan Heathrow Havalimanı'na iniş yaptı.
  • ortalama bir yolcu uçağının ömrü 25 yıldır.25yılı tamamladıktan sonra emekliye ayrılırlar.Sen 50 yıllık bir uçağı uçurabilirmisin?
  • Daha sacma yorum yapmak icin iq kac olmasi lazim?
  • Ya cidden ne kasar abuk subuk yorumlar .. Yok 40 yıllık uçakmış felan?!?! Ucaklar duzgun bakim yapildigi surece ekonomik omru elverdigince uzun yillar ucabilirler, araba degistirir gibi her sene yeni uçak? Nerde neyin kafasini yaşıyonuz la siz??? Geçmiş olsun pilot iyi iş çıkarmış
  • Pilot kesin tgs den gecme

İngiltere bayrak taşıyıcı havayolu şirketi British Airways'in dün gerçekleştirilen Londra-Chicago uçuşunu yapan B747'si teknik nedenlerden dolayı Heathrow Havalimanı'na geri döndü.

Havalandıktan yaklaşık 2 saat kadar sonra geri dönme kararı alan uçak, Heathrow Havalimanı'na inmeden önce bir süre yakıt boşaltımı yaptı.

Ana iniş takımları açılmayan uçak, ön ve gövde altındaki iniş takımları üzerine yaptığı inişi sorunsuz gerçekleştirdi. O anlar bir fotoğrafçı tarafından kameraya kaydedildi.

İşte B747'nin iniş anı;


  

B747'yi ana iniş takımları olmadan indirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

adam king ~ 2 yıl önce
ortalama bir yolcu uçağının ömrü 25 yıldır.25yılı tamamladıktan sonra emekliye ayrılırlar.Sen 50 yıllık bir uçağı uçurabilirmisin?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Daha sacma yorum yapmak icin iq kac olmasi lazim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Offf ~ 2 yıl önce
Ya cidden ne kasar abuk subuk yorumlar .. Yok 40 yıllık uçakmış felan?!?! Ucaklar duzgun bakim yapildigi surece ekonomik omru elverdigince uzun yillar ucabilirler, araba degistirir gibi her sene yeni uçak? Nerde neyin kafasini yaşıyonuz la siz??? Geçmiş olsun pilot iyi iş çıkarmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Otobus ~ 2 yıl önce
Bizimkiler ulasim araci olarak en cok otobusu bildikleri icin, hersene bi model artardi, 402 sonra 403 sonra 404 vs. Ucaklari da oyle goruyorlar. Hersene degisecek sanki.
Tgs ~ 2 yıl önce
Pilot kesin tgs den gecme

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000