13 Ocak 2018, Cumartesi 16:01:13

20 Bin Liralık uçuş kâbusa döndü

British Airways'ten Business Class bilet satın alan 35 yaşındaki Mike Gregory adındaki yolcunun seyahati kâbusa döndü.
  • Helal para değilmiş demek ki! Kim bilir hangi yetimin rızkını yedi de böyle burnundan geldi! Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste!
  • THY ile gitseydin..babalar gibi giderdi..mustahakk
  • Hemşireler bu kadar iyi tutturamıyor damarları helal olsun valla
  • Bu hafta ici THY ile gidis donus Business Class Taipei-Istanbul uctum.Her bir business class koltugunun ayri carsaf ve battaniyesi var ve gozunuzunuz onunde hostesler tarafindan paketinden cikarilip koltugunuza geciriliyor.Hakkini vermek lazim THY ucak ici hizmet te cok cok iyi.

British Airways'ten Business Class bilet satın alan 35 yaşındaki Mike Gregory adındaki yolcunun seyahati kâbusa döndü. Yolcunun iddiasına göre; uçakta tahta kuruları tarafından ısırılan vücüdunun çeşitli yerlerinde yaralar meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre; British Airways'in Londra'dan Cape Town'a gidecek uçağına 4 bin Pound ödeyerek (Yaklaşık 20 Bin Türk Lirası) Business Class bilet alan Mike Gregory, uçakta böcek ve tahta kuruların saldırısına uğradı.

Seyahat sırasında bir ara uykuya dalan Gregory, uyandığında haşerelerin vücudunu adeta kemirdiğini fark etti. Vücudunda kanayan yerler olduğunu da sözlerine ekleyen Gregory; 'Ailemler beraber yaptığım seyahat kâbusa döndü. Isırıkları saydım ve 150'ye yakın ısırık tespit ettim. Uçuş görevlilerine durumu söyledim ancak yapılacak birşey yok yanıtını aldım. Uçaktan indiğimde yaptığım araştırmada tahta kurusu olduğu sonucuna vardım ve doktora gittim' dedi.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan British Airways yetkilisi; 'Yolcumuzla iletişim kurup özür diledik ve uçağı tamamen dezenfekte ettik. British Airways yolcularının güvenliğini ilk sırada tutar' dedi.

 

20 Bin Liralık uçuş kâbusa döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Kevser ~ 9 gün önce
Helal para değilmiş demek ki! Kim bilir hangi yetimin rızkını yedi de böyle burnundan geldi! Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saçmasınız ~ 8 gün önce
siz ve sizin gibiler bitmiyor değil mi
....???.... ~ 8 gün önce
ne alaka
Senin kafa. ~ 8 gün önce
Nasil bir kafadir bu yaaa... Herseyi dine baglamayin guzel kardesim. Depremde olen insanlarda haram yediklerinden mi oluyor? Ucak kazalari da haram yedikleri icin mi gerceklesiyor?
Serkan ~ 8 gün önce
Merak ediyorum bu yorumu neye dayanarak yaptin neyin kafasini yasiyorsun
Merve ~ 8 gün önce
Adam müslüman bile değil, hangi helal hangi haram??
Kander ~ 8 gün önce
Diyarbakirli genc ~ 9 gün önce
THY ile gitseydin..babalar gibi giderdi..mustahakk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ingiliz ~ 7 gün önce
adam ingiliz THY nin londradan cape town'a direk uçuşu varmı? benmi bilmiyorum? yok yok sen bence yazmak için yazmışsın hatta okumadan yazmışsın. Boşa zaman kaybı.
Vay be ~ 9 gün önce
Hemşireler bu kadar iyi tutturamıyor damarları helal olsun valla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Valla ~ 8 gün önce
Koptum
Fuel Tank ~ 9 gün önce
Bu hafta ici THY ile gidis donus Business Class Taipei-Istanbul uctum.Her bir business class koltugunun ayri carsaf ve battaniyesi var ve gozunuzunuz onunde hostesler tarafindan paketinden cikarilip koltugunuza geciriliyor.Hakkini vermek lazim THY ucak ici hizmet te cok cok iyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000