03 Şubat 2010, Çarşamba 18:40:39

VE BORAJET START VERDİ

Bölgesel uçuşlar yapmak üzere Türkiye’ye ilk kez Turboprop uçak getiren Borajet, ilk uçağını tanıtmak üzere bir basın toplantısı düzenledi…
  • bu işler kıdeme bakmaz arkadaşım .Bu projelere kafa yormak ,emek vermek önemli.Bilmeden atıp tutuyorsunuz ayıp size....yeter artık.İş üreten insanları karalamayın.Komuşmayın sizde üretin
  • kadir pekeri ......kaptana sorun dediğin kişinin tüm diplomaları sahte.O yüzden yurt dışında uçuyor.Lise mezunu bile olduğu şüpheli bir adamı refere etmen senin onu iyi tanımadığını gösteriyor.Kadir Peker in hatası o adama güvenip iş yapmaktı sadeceAyrıca,Kadir Peker Cankut Bey ile hala dost dur..
  • neden BORAJET? ucaklar JET ucagi degilki, pervaneli turbo prop..
  • off ne ovdunuz ne ovdunuz ya.. yazdiklarinizin hepsinin ici bos.. bunlari merak eden gitsin cangut baganayla konussun, hele gecen o ikinci isim sahtekarin diplomali onde gideni.. ayjet onur madem super borajeti gorelim bakalim 6ay sonra konusalim, bakalim oncelikle istanbul meydanindan ucacak slot bulabilecekler mi..

ATR72-500 tipi 3 adet uçağıyla Türkiye’ye Turboprop uçağını tanıtan Borajet, ilk uçağını geçtiğimiz günlerde getirmişti. Söz konusu uçağın boyama işlemini kendi hangarında Airplanepainter firmasına yaptıran Borajet yetkilileri umutlu konuştu.

Borajet’in Ticaret Müdürü Afet Sertaç Gerçek destinasyonlar hakkında verdiği bilgilerde yurt içi ve yurt dışındaki yakın şehirlere uçmayı planladıklarını ifade ederek, seferlerini aksatmamak amacıyla rotasyonu belli bir proje üstünde çalışıp planlı bir şekilde düzenlediklerini ifade etti.

Uçakların yolcu kapasitesi hakkında da açıklamalarda bulunan Gerçek; “Uçağın normal kapasitesi 72 yolcu fakat biz yolcuların daha rahat seyahat etmelerini istediğimiz için koltuk aralarını genişlettik ve mevcut kapasiteyi 66 kişiye düşürdük” dedi.

Borajet Havayolları Genel Müdür Yardımcısı ve Kaptan Pilot Akın Peker uçuş yapacak pilotlar ve uçağın tekniği hakkında bilgiler verdi. Peker, Borajet’in 24 pilot ile seferlere başlayacağını ve pilotların Fransa’da eğitim gördüklerini belirterek, 8 pilotun yabancı olduğunu sözlerine ekledi.

Borajet ilk uçağını tanıttı

HABERİN TÜM DETAYLARI SAAT 20:00'DE AIRPORT TV ANA HABER BÜLTENİ'NDE.

AIRPORT TV'Yİ ONLINE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

VE BORAJET START VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu işler kıdeme bakmaz arkadaşım .Bu projelere kafa yormak ,emek vermek önemli.Bilmeden atıp tutuyorsunuz ayıp size....yeter artık.İş üreten insanları karalamayın.Komuşmayın sizde üretin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kadir pekeri ......kaptana sorun dediğin kişinin tüm diplomaları sahte.O yüzden yurt dışında uçuyor.Lise mezunu bile olduğu şüpheli bir adamı refere etmen senin onu iyi tanımadığını gösteriyor.Kadir Peker in hatası o adama güvenip iş yapmaktı sadeceAyrıca,Kadir Peker Cankut Bey ile hala dost dur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
neden BORAJET? ucaklar JET ucagi degilki, pervaneli turbo prop..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
off ne ovdunuz ne ovdunuz ya.. yazdiklarinizin hepsinin ici bos.. bunlari merak eden gitsin cangut baganayla konussun, hele gecen o ikinci isim sahtekarin diplomali onde gideni.. ayjet onur madem super borajeti gorelim bakalim 6ay sonra konusalim, bakalim oncelikle istanbul meydanindan ucacak slot bulabilecekler mi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000