16 Haziran 2014, Pazartesi 08:01:58

TRABZON-ERCAN SEFERLERİ BAŞLIYOR

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif'in, Trabzon'dan KKTC'ye direkt karşılıklı uçak seferlerinin başlaması sebebiyle düzenlenecek etkinliğe katılmak üzere Trabzon'a geleceği bildirildi.
  • borajey calışanı olarak kar etme gibi bi derdimiz yok maksat yeşillik olsun diye yapıyoz bu işi ikinci bir konuda şirketin ödenmiş sermayesi hemen hemen tüm özel şirketlerden fazla yani anlıyacağiniz patronumuz zengin öyle bir iki milyon dolara acilip kapanan şirket deyil borajet
  • Nasıl bir şirkettir bu borajet ? Camia da tek sevilmeyen şirket herhalde. Neden mi ? İstikrarın olmadığı yerde bir iş yapılması mümkün mü ? Her gün bir hat aç yarın kapa. NAsıl bir yönetim tarzıdır bu ?
  • Yine gol değil.
  • Borajet hub olarak gaziantep i değerlendirse çok isabetli olur. Çünkü bu yıl gaziantep Havalimanı 2 milyon yolcu yu geçecek .

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasından (TTSO) yapılan yazılı açıklamada, KKTC'nin en büyük turizm acentesi olduğu belirtilen Akgünler Turizm'in, Trabzon Havalimanı’ndan BoraJet ile karşılıklı ve direk uçuşlara başlayacağı belirtilerek, Trabzon için önemli bir adım olan ve turizm açısından ciddi katkılar sağlayacak organizasyonun tanıtım etkinliğinin bugün Trabzon'da yapılacağı kaydedildi.

KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif'in etkinliğe katılmak için Trabzon'a geleceği belirtilen açıklamada, Kaşif ile Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ün de katılacağı tanıtımda direkt uçuşlar, tatil paketleri ve kültür turları hakkında detayların paylaşılacağı ifade edildi.

TRABZON-ERCAN SEFERLERİ BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

borajet ~ 4 yıl önce
borajey calışanı olarak kar etme gibi bi derdimiz yok maksat yeşillik olsun diye yapıyoz bu işi ikinci bir konuda şirketin ödenmiş sermayesi hemen hemen tüm özel şirketlerden fazla yani anlıyacağiniz patronumuz zengin öyle bir iki milyon dolara acilip kapanan şirket deyil borajet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayret ~ 4 yıl önce
Nasıl bir şirkettir bu borajet ? Camia da tek sevilmeyen şirket herhalde. Neden mi ? İstikrarın olmadığı yerde bir iş yapılması mümkün mü ? Her gün bir hat aç yarın kapa. NAsıl bir yönetim tarzıdır bu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Yine gol değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Borajet hub olarak gaziantep i değerlendirse çok isabetli olur. Çünkü bu yıl gaziantep Havalimanı 2 milyon yolcu yu geçecek .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000